מחיצות אקוסטיות למשרד

יש דרכים רבים לבנות ולעצב משרד או חלל עבודה גדול שמיועד לאנשים רבים. העיצוב מחדש של חללים אלה וחלוקתם מחדש באמצעות מחיצה אקוסטית נחוץ במיוחד היום, כאשר כל כך הרבה חללי עבודה משותפים מתפשטים ברחבי הארץ ומצליחים לשבות את לב העובדים ולמשוך אותם למקום זה. בחללים אלה יושבים אנשים רבים שעובדים על נושאים ותחומים שונים, ולכן יש להפריד ביניהם לפחות מבחינת הפרטיות והאקוסטיקה, כדי להגביר את היכולת לשהות במקומות כאלה שעות רבות מבלי לרצות לעזוב.

הסיבות שבגללן נחוצה מחיצה אקוסטית בחללי עבודה

 • רעש הוא אינו פקטור סובייקטיבי. יש מדדים ברורים לקביעת רמתו ואנחנו יודעים שהרעש בחללי עבודה משותפים הוא גדול גם כאשר כל אחד רק מקליד על המחשב שלו ותו לו. ההצטברות של הדציבלים יחד עם ההד שחוזר מהקירות עלול להחריש אוזניים, או לפחות להפריע לעובדים רבים להתרכז.
 • זיהום רעש זה מפריע גם ליצירת אווירה נעימה ולפרטיות העובדים. נכון ששיחות עבודה נמרצות בטלפון אי אפשר כמעט לעשות במקומות כאלה וחייבים למצוא חדר סגור, אבל גם כאשר יש בירורים שונים וקצרים, המחיצה האקוסטית מסייעת מאוד להקטין למינימום ההכרחי את המטרד.
 • חלוקה אסתטית יותר. אמנם אנחנו חיים בעידן שיתופי מאוד, אבל גם בעידן כזה נחוצה פרטיות לפחות למראית עין, כאשר התאים שנוצרים בין המחיצות מאפשרות לאנשים נינוחות רבה יותר ומעין תחושת שייכות לתא, לשולחן העבודה, לפינה האישית בתוך חלל גדול. זה חשוב במיוחד בעידן המנוכר של העבודה ועוד בחלל גדול.
 • אסתטיקה. זו ההזדמנות שלכם ליצור אסתטיקה חדשה במשרד על ידי המחיצות הדקורטיביות, שעליהן יוכלו העובדים גם לתלות את החפצים האישיים שלהם.

בחירת נכונה במחיצה אקוסטית

חברה שמתמחה שנים רבות בהקמת מחיצות אקוסטיות ושאר הפונקציות המשרדיות שנחוצות לכם היא חברת אופיס דיזיין, חברה גדולה ומוכרת שמבטיחה לכם מקצועיות ואמינות. האחריות על מוצריה מוכיחה לכם שמדובר במוצרים תקניים מאיכות מעולה, שמעניקים לכם את כל היתרונות שמחיצה אקוסטית איכותית ודקורטיבית מביאה אתה לעסק שלכם. יש סגנונות רבים שתוכלו לבחור מהם, ויש גם מחיצות בהתאמה אישית ולא רק של המידות אלא גם של הטעמים ויועצי החברה עומדים לשירותכם.

מחיצה אקוסטית

מחיצה אקוסטית בצפון

מחיצה אקוסטית מאפשרת עבודה משרדית בחלל פתוח: בין אם מדובר בחלוקה נוחה ומודולרית למחלקות, יצירת שטחי עבודה שקטים לצד יצירת דיון סוער עם העמית לעבודה שיושב לצדך ועוד – מחיצה מסוג זה מאפשרת אינטימיות לאורכו של יום עבודה ארוך ובמקביל היא קלילה מספיק כדי שעובדי המחלקה יפנו אחד אל השני וישמרו על קשרי עבודה תקינים. עדיין מתלבטים אם מחיצה אקוסטית היא הבחירה הנכונה עבורכם? הצוות של אופיס דיזיין יעזור לכם להגיע להחלטה!

 

מחיצה אקוסטית: מתאימה לכל עסק

השימוש במחיצה אקוסטית, לאורך השנים האחרונות, הולך ותופס תאוצה: בין אם בבתי עסק שונים כמו משרדי ממשלה ומקומות בילוי, או שמא עבור אלו העובדים מהבית – מחיצה זו היא אמצעי יעיל לחלוקה בין מחלקות שונות ופינות עבודה שקטות. בין אם אתם מעוניינים במחיצה אקוסטית קבועה, ניידת או מתקפלת, מטרות מחיצה זו הן רבות:

 • אם אתם משכירים אולמות או כיתות לצורך אירועים שונים כמו הרמת כוסית בחגים, סמינרים או כנסים, ריבוי אירועים רועשים אלו דורש שקט. משום שאירועים אלו מתקיימים, במקרים רבים, בו זמנית באותו אולם, מומלץ להיעזר במחיצה אקוסטית כדי להטיח אינטימיות וריכוז באירוע בו המוזמנים משתתפים.
 • עסקים רבים עובדים בחלל הנחשב כאופן ספייס. עם זאת, וכדי לאפשר חלוקה ברורה בין מחלקה ומחלקה – ולאפשר להן לעבוד בשקט וריכוז מקסימליים, מומלץ להשתמש במחיצה אקוסטית כדי לאפשר אווירת עבודה נוחה.
 • ניתן למצוא מחיצה אקוסטית לא רק בבתי עסק, אלא גם אצל אנשים העובדים מהבית. למה הכוונה? אנשים רבים, הפותחים קליניקות ועובדים כעצמאיים, יעדיפו, לפחות בהתחלה, לעבוד עם לקוחותיהם מביתם. עם זאת, ובכדי ליצור הפרדה מכובדת בין חיי העבודה לבין אלו הביתיים, מומלץ להפריד באופן ברור באמצעות מחיצה זו, שאף תמנע רעשים מבחוץ ומבפנים.

 

ליהנות מכל העולמות – עם ציוד מקצועי

בין אם אתם מארחים אנשים בביתכם, ובין אם אתם זקוקים לשקט מרבי בעת העבודה – מבחר מחיצות אקוסטיות אותו אופיס דיזיין מציעה יסייע לכל מטרה.

 

מחיצות אקוסטיות

בזמנים המודרניים התקבעו כמה אופנות של עיצוב חללי עבודה, ואחד מהם הוא החלל הפתוח, אופן ספייס שנראה פוטוגני אבל מחייב הצבת מחיצות אקוסטיות בין התאים. הסיבות לכך מגוונות.

 • פרטיות עדיין חשובה לאנשים למרות שהם רגילים לעשות סיעור מוחות ולשתף פעולה עם עמיתיהם מהשולחן הסמוך. הפרטיות מאפשרת להם גם לחשוב טוב יותר ולהיות יצירתיים.
 • אקוסטיקה – מחיצות אקוסטיות הן מחויבות המציאות גם בעסק שכל כולו עבודה משרדית מול המחשב, תכנות או עיצוב שאינם מחייבים שיחות רבות. לשם כך יש חדרי ישיבות וחדרים קטנים שבהם אפשר לנהל שיחות מבלי להפריע לאחרים.
 • חלוקת החלל לתאים הופכת את ארגון המשרד לפונקציונלי יותר ולמסודר יותר, כך שאפשר לחלק למדורים ולהושיב במקומות מרוכזים אנשים שעובדים על אותו נושא או באותה עבודה.
 • הרעש הבלתי נסבל שחוזר כמו הד מהרצפה ומהקירות חייב לקבל ריכוך ובלימה בעזרת מחיצות אלה כדי שאפשר להתרכז ולחשוב.
 • חלוקה עיצובית מחדש של חללים ויצירת חדרים קטנים יותר מבלי שתצטרכו לשבור קירות הן יתרונות נוספים של הצבת מחיצות. תכננו זאת בצורה מעשית.

מחיצות אקוסטיות גם במשרדים רגילים

מחיצה אקוסטית שנבנית כדי לחלק את החלל הפתוח אינה מחייבת רק אדריכלות כזאת. אפשר להקים מחיצות אקוסטיות כאלה, ואף מומלץ לעשות זאת, בין מדורים ומחלקות שונות. כאשר במחלקה מסוימת נהוג לשבת בשקט ולתכנת או לעצב מול המחשב או שולחן העבודה מבלי לנהל שיחות ודיונים, כל מחלקה אחרת עלולה להפריע לחשיבה ולריכוז שלהם אם יצמידו אליהם עובדים שחייבים לנהל דיונים וישיבות כל הזמן. מחיצה שמבודד רעש כזה או לפחות מקטינה אותו למינימום האפשרי.

לבחור נכון חברה שמתמחה במחיצות אקוסטיות

מחיצות אקוסטיות נבנות מחומרים שונים שהוכחו עד כה כיעילים בבידוד רעש בהצלחה. כדי למצוא חברה כזאת, הציצו בקטלוג המחיצות האקוסטיות של חברת אופיס דיזיין, חברה המתמחה שנים רבות בריהוט משרד ובכך יכולה להציע לכם ייעוץ מקצועי בעניין המחיצות האקוסטיות שנחוצות לכם. החומרים תקניים ובעלי אחריות, היעילות שלהם בבידוד מוכחת והמחיצות זוכות למוניטין רב הן מבחינה אסתטית והן אקוסטית, כך שאופיס דיזיין יכולה להציע לכם גם סגנונות שונים לכל חברה שנזקקת לכך.

מחיצות אקוסטיות

 

מחיצות אקוסטיות מחיר משתלם

היבט חשוב במקומות עבודה רבים היא תחושת הקהילה בין העובדים: בין אם מדובר בסיעור מוחות משותף עם המחלקה או האנשים היושבים אחד ליד השני באותו אזור עבודה – היצירתיות היא, ללא ספק, ערך משמעותי. מחיצות אקוסטיות מסייעות לעסקים רבים הפועלים בשיטת האופן ספייס לשמור על מידת הפרטיות הנדרשת. בסיוען של המחיצות האקוסטיות נוצר האיזון המושלם של שקט וריכוז, לצד עבודת צוות חיובית.

 

השיקולים בבחירת מחיצות אקוסטיות

יצירת אווירה חיובית בעבודה היא הכרחית, ובעלי עסקים מתבלטים ארוכות כיצד ניתן לפתור חידה זו. אחד הפתרונות לכך בהחלט מתבטא במחיצות האקוסטיות: בין אם מדובר בעיצוב אסתטי של המשרד וחלוקה נאה של חלל הנכס, או החופשיות ביצירת דיונים בין העובדים – אמצעי עיצובי זה מומלץ ביותר. מהם השיקולים בעת בחירה במחיצות אקוסטיות? נבחן כמה מהן:

 • עובי המחיצה וחומרי הגלם המרכיבים אותה הם, ללא ספק, פרמטרים חשובים: כאשר מדובר בעובי המחיצה האקוסטית, ככל שהיא תהיה עבה יותר – כך תצליח לבודד רעשים טוב יותר. במקביל, שימוש בחומרי גלם מתאימים יכולים להשפיע גם כן על רמת הבידוד של המחיצה: סוגי בד וצמר שונים, למשל, יביאו לאיכות בידוד אקוסטי גבוהה.
 • מחיצות אקוסטיות ניידות הן בחירה מצוינת לעסקים חדשים שהולכים ומתרחבים – אך לא רק. בנוסף, ניתן להתקין מחיצה ניידת זו באופן עצמאי וללא סיוע של איש מקצוע – היבט שמשפיע ישירות על מחיר המחיצה.
 • בשל העובדה שמחיצה אקוסטית מבודדת רעשים, היא מספקת שקט רב לעובדים לצידה. בהתאם לכך, היא מתאימה לסוגי עסקים רבים: החל מיצירת קליניקה בתוך הבית היוצרת אינטימיות בין אזור העבודה לשאר החלקים בנכס, לצד יצירת שקט למתכנתים הזקוקים לריכוז מרבי בעת כתיבת קוד.

 

לשמור על ריכוז בעבודה

בין אם אתם עובדים כרופאים, מתכנתים, ובין אם אתם עובדים מהבית או ממשרדי החברה – מחיצות אקוסטיות יכולות לסייע לריכוז כמו גם ליצירת דיונים בעת הצורך ואף לעיצוב מיוחד. סוגי המחיצות של אופיס דיזיין יתרמו לאווירת עבודה חיובית.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים