כסאות משרדיים

ריבוי משרדי העובדים במקומות שונים בארץ – בצפון, בדרום או במרכז – מביא בין השאר לביקוש הולך וגובר עבור כסאות משרדיים. כסא משרדי הוא אחד הפריטים החשובים ביותר במשרד שבו נמצאים במשך 8 שעות ביום ואף יותר. קיימים סוגים שונים ומגוונים של כסאות משרדיים כמו כסאות מנהלים, כסאות מזכירה, כסאות עובדים, כורסאות המתנה בחדר הישיבות, כיסאות אורח ועוד. בחירה נכונה של הכסא המשרדי הנכון משפיעה על אווירת העבודה במשרד.

חשיבות בחירת כסאות משרדיים

בחירת כסא משרדי אינה דבר של מה בכך מכמה סיבות:

 • שמירה על בריאות העובדים – עובדים אשר מבלים שעות ארוכות בישיבה מול מחשב עלולים לפתח בעיות בריאותיות שונות כמו כאבי צוואר או גב כתוצאה מישיבה בלתי נכונה.
 • שמירה על תפוקה – מעבר לבעיות הרפואיות, יציבה בלתי נכונה עלולה לגרום לכאבי ראש, לעייפות ולעצבנות ובכך לפגוע בתפוקתם של העובדים. זאת בעוד ישיבה זקופה על כיסאות משרדיים נוחים יכולה לתרום לערנות העובד ולעזור לו לצלוח 8-9 שעות של עבודה ביום בשלום.
 • יצירת אווירת עבודה – הכיסא המשרדי תורם לא רק לישיבה זקופה ובריאה של העובדים, אלא גם למראה הייצוגי של המשרד וליצירת מקום רציני מצד אחד, ומצד שני אווירה נוחה לעבודה. משום כך, מנהלים רבים משקיעים בעיצוב הכיסאות, כך שיתאימו לצבע הווילונות של המשרד או לשולחן העץ היפה שרכשו זה עתה.
 • התאמת הסוג הנכון – חשוב להתאים כל כסא למטרה אשר לה הוא נועד. אם הכסא מיועד לישיבה ממושכת מול מחשב, מומלץ להתאים אותו מבחינת צורת גופו של האדם. אם הכסא מיועד לאורחים או לחדר המתנה, מומלץ לרכוש כורסה נוחה.

אופיס דיזיין – המקום הנכון לרכוש בו כסאות משרדיים

צוות העובדים המקצועי של אופיס דיזיין יכול להתאים עבורכם כל כסא משרדי שתבחרו. החברה מציעה מגוון רחב של כיסאות משרדיים לכל מצב החל מכיסאות מנהלים העשויים מעור, דרך כיסאות מזכירה מרופדים או מרושתים וכלה בכורסאות נוחות לחדרי המתנה. מעבר לכך, בחברה תוכלו למצוא רהיטים אחרים המתאימים למשרד כמו שולחנות משרדיים שבאים עם מדפים, וילונות הצללה המעניקים למשרד מראה ייצוגי ויוקרתי וארונות משרדיים שבהם אפשר לאחסן חפצים כמו תיקיות, ניירת וכן חפצים אישיים של עובדים כמו בגדי החלפה או מעילים.

 

עבודה ממושכת מול המחשב מדי יום, או בחדר הישיבות מול לקוח חדש דורשת נוחות. כסאות משרדיים, בהתאם, מותאמים לכל אירוע ומטרה – תוך שמירה על נוחות מקסימלית לצד מראה יוקרתי. בין אם אתם שמים דגש על ההיבט האורתופדי או הארגונומי, או שמא אתם מעדיפים שכסאות אלו יהיו אסתטיים וישדרו יוקרה – סוגי הכסאות המשרדיים הקיימים כיום הם רבים וישמשו אתכם לכל מטרה.

כסאות משרדיים: נוחות ויוקרה

ישיבה נכונה במהלך יום עבודה מושפעת באופן ישיר מהכסא בו אנו יושבים. בין אם מדובר במנהלים או בעובדים שלהם, או שמא בהפסקת הצהריים במטבחון – כולנו זכאים לנוחות. בבואכם לבחור בכסאות למשרד, חשוב להתעמק בסוגים הקיימים – וכך תוכלו להתאים אותם לצרכים שלכם:

 • כסאות לחדרי ישיבות
 • כסאות בר למטבחון או לחדר ההמתנה
 • כסא מנהלים
 • כסאות אורחים
 • כסא מזכירה
 • כסא למחשב

לצד סוגי הכסאות השונים, חשוב לבחור אותם בעזרת מספר פרמטרים. נבחן את חלקם כעת:

 • היבט ארגונומי – משום שכל אדם הוא בעל משקל וגובה שונה, חשוב שהכסא עליו הוא יישב יכלול משענות שיתמכו בגב, בראש ובידיים. לצד כל אלו, חשוב שאת הכסאות המשרדיים ניתן יהיה לכוונן בעזרת מנגנון מיוחד, לנוחותו המרבית של היושב.
 • להתאים את הכסא הנכון לחדר העבודה – רכישת כסא בר גבוה לחדרי ישיבות היא מגוחכת – בכך אין ספק. בהתאם, כאשר אתם חושבים על הכסאות להם תזדקקו, חשוב להתאים את סוג הכסא לאופי העבודה.
 • לבצע סקר שוק – בחירת כסאות למשרד היא עסק לא פשוט. בהתאם, חשוב לרכוש כסאות אלו אצל ספק שירות אמין ובמחיר נוח.

לקנות את הכסא המתאים – רק אצל אופיס דיזיין

לצד בחירת הכסאות שיתאימו לחלל הרלוונטי ולמטרת עבודה מסוימת, חשוב שכסאות אלו ישדרו יוקרה ואיכות. היבטים אלו יכולים לבוא לידי ביטוי בעבודת הנגרות המיוחדת, בשימוש בסוג עץ מסוים, או שמא במתכת או בפלסטיק. אם אתם מחפשים אחר כסאות משרדיים אך מתלבטים איך ומהיכן להתחיל – צרו קשר עם אופיס דיזיין.

 

משרד אינו שלם ללא כסא משרדי. בעלי ארגונים, חברות ועסקים מודעים לחשיבותה של בחירת כסאות טובים ואיכותיים. זאת משום שהעובדים והמנהלים יושבים במשך רוב שעות העבודה כדי לטפל בעניינים משרדיים שונים ולהעניק שירות טוב ללקוחותיהם. כסאות משרדיים נוחים ואיכותיים תורמים לערנותו של העובד במהלך כל שעות העבודה ועוזרים לו להינצל מפני בעיות גופניות כמו כאבי גב ואגן או צוואר תפוס.

סוגים של כסא משרדי

ישנו מגוון רחב של כסאות משרדיים. אלה כמה מהם:

 • כסאות מנהלים – כסאות מסוג זה מותאמים לישיבה ממושכת. הם אמנם נקראים כסאות מנהלים, אך לפעמים ניתן למצוא אותם בחדרי עובדים שונים שאינם בהכרח מנהלים. הכסאות מותאמים מבחינה אגרונומית לגופו של האדם, על מנת לעזור לו לשמור על גב ישר ובריא לאורך כל התקופה.
 • כסאות מזכירה – סוג נוסף של כסא משרדי שנועדו לשמור על יציבות העובד במשך כל השעות שבהן הוא יושב במשרד וקם רק להפסקות קצרות להתרעננות. ישנם סוגים שונים של כסאות מזכירה כמו כסאות מרופדים או כסאות רשת.
 • כסאות אורח – כסאות המתאימים יותר לאנשי עסקים שבאים מבחוץ לצורך ישיבות או לעובדים פוטנציאליים שבאים לראיון. עם זאת, ישנם כסאות אורח המשמשים את העובדים לישיבה ממושכת בעבודה.
 • כורסאות המתנה – כורסאות או כסאות המתנה מתאימים במיוחד לחדרי המתנה של עסקים שונים כמו רופאי שיניים או מספרות, וכן במשרדים השונים לצורך התרעננות העובדים במהלך ההפסקות. הכורסאות האלה נוחות במיוחד ולא נועדו לישיבה ממושכת במשך רוב שעות היום, בניגוד לסוגי הכסאות האחרים שהוזכרו כאן.

אופיס דיזיין – לבחור את הכסא המושלם

אופיס דיזיין מציעה מגוון רחב של כסאות מכל הסוגים. מבין הכסאות ניתן למנות כסאות מנהלים כמו מטריקס, סוויס, סקטור וכן כסאות מזכירה מדגם גל או סיוון. באופיס דיזיין מודעים לחשיבותה של בחירת כסא משרדי נוח וטוב, ולכן הצוות המקצועי עומד לשירותכם כדי להתאים לכל עובד את הכסא הנכון. בחברה תוכלו לנסות את הכסאות השונים ולראות מה מתאים לכם. כמו כן, באופיס דיזיין תוכלו למצוא רהיטים שונים אחרים למשרד הכוללים שולחנות משרדיים, ארונות, וילונות הצללה או מדפים. ניתן גם להתעדכן במבצעים השונים באתר ולרכוש רהיטים במחיר זול מבלי להתפשר על איכות.

 

בשנים האחרונות, יום העבודה בישראל הולך ומתארך, ובהתאם, אנחנו מבלים שעות ארוכות  בישיבה מול המחשב. כסא משרדי מותאם לישיבה ארוכה שתקל על בריאות הגב שלנו, ובמקביל תצליח לשמור על החזון העיצובי הכללי של המשרד. בין אם אתם יושבים בישיבות שלא נגמרות, עובדים בדלפק הקבלה או ממתינים על כורסאות ההמתנה בכניסה למשרד – על הכיסאות המשרדיים להיות נוחים, ייצוגיים ועמידים לאורך זמן.

 

דגשים חשובים בבחירת כסא משרדי

בין אם מדובר בכיסאות מנהלים, כסא אורתופדי משרד או כסא מחשב: על כסאות אלו להיות איכותיים כך שבריאות העובדים ותפוקת עבודתם תישאר ברמה גבוהה. לקראת בחירת הכיסא בפועל, נדון, בקצרה, מדוע יש להתעקש ולבחור כיסא נוח למשרד ואילו פרמטרים הופכים אותו לכזה?

 • מדוע חשוב לבחור כיסא משרדי איכותי?

השעות אותן אנו מעבירים ביום עבודה הן, כאמור, ארוכות. בהתאם, בחירה בכיסא משרדי איכותי – ואף אורתופדי, ישמרו על בריאותם של העובדים: בין אם מדובר בכאבי צוואר, יציבה לא נכונה או שרירי גב שנתפסו, ישיבה על כיסא משרדי תמנע בעיות אלו. במקביל, שימוש בכיסא משרדי מסייע לתפוקה גבוהה שלהם לאורכו של יום עבודה. למה הכוונה? כדי שהעובדים ישמרו על ערנות, לצד ישיבה זקופה, כיסא זה יאפשר להם לצלוח את יום העבודה בשלמותו תוך שמירה על תפוקה גבוהה ואיכותית.

 • כיצד לבחור כיסא משרדי?

בבואכם לבחור כיסא משרדי, חשוב שתכירו מספר פרמטרים חשובים בכיסא איכותי ונוח. פרמטר ראשון מתייחס למשקל הכיסא. במילים אחרות – כאשר הכיסא שוקל יותר הוא ייחשב לאיכותי יותר, וזאת משום שהחומר – בין אם מדובר במנגנון או בבוכנה – המרכיב את הכיסא עבה, כך איכות הכיסא גבוהה יותר והסבירות שהוא יתקלקל נמוכה. פרמטר נוסף בבחירת הכיסא מתייחס לאיכות המושב של הכיסא. לרוב, עבור הכיסא יהיו שלושה סוגים שכל אחד מהם נושא איכות ברמה כזו או אחרת. אנשי מקצוע יוכלו להסביר לכם על מהות כל ספוג ולהמליץ לכם על הסוג השלישי , ספוג יצוק, שכן הוא קפיצי השומר על צורתו לאורך השנים.

 

כסאות משרדים – ליום עבודה קליל ומהנה

מעוניינים לרכוש כסאות למשרד? הצוות המקצועי של אופיס דיזיין יתאים עבורכם את הכסא המושלם.

 

משרד טוב אינו מורכב רק מצוות של עובדים ומנהלים טובים, אלא גם מהציוד המשרדי. כסאות למשרד הם מבין הרהיטים החשובים ביותר במשרד. שילוב נכון של שולחן משרדי וכיסא משרדי מסייע לאדם לעבוד 8 שעות ביום, ולפעמים אף יותר, מבלי להתעייף. התאמת הכיסא הנכון למשרד חשובה מאין כמותה לצורך שמירה על בריאות העובד ועל תפוקתו במהלך היום. משום כך, חשוב להשקיע בבחירה נכונה של כיסאות משרדיים.

כיצד נבחר כסאות למשרד

כסאות למשרד ניתן לבחור לפי שורה של פרמטרים. אלה אחדים מהם:

 • התאמה ארגונומית – כלומר, התאמת הרהיט (במקרה הזה הכיסא) לצורת גופו של האדם היושב עליו. לכל אדם יש מבנה גוף ייחודי משלו. כיסא המתאים לאדם נמוך קומה בעל מבנה גוף רזה לא יתאים בהכרח לאדם בעל גבוה ורחב ממדים. משום כך, יש צורך להתאים את הכיסא, לכוון את גובהו בהשוואה לשולחן, להתאים את המשענת התומכת בגב ואת משענות הידיים.
 • התאמה עיצובית – מעבר לנוחות הכיסא החשובה לבריאות, מומלץ להתאים את הכיסא המשרדי לחדר עצמו. אם אתם מתלבטים בנושא, כדאי להתייעץ עם מעצב פנים. באופן כללי, עיצוב תואם יוכל לתרום לאווירה משרדית טובה ולהשוות למשרד מראה ייצוגי.
 • כיסא ממוקד מטרה – לאור הגיוון הרחב שיש בקרב כיסאות למשרד באשר הם, חשוב לבחור את הכיסא הנכון לצורך המטרה אשר לה הוא נועד. כיסא שנועד עבור חדרי המתנה לא יתאים בהכרח לעובד שיושב במשך שעות רבות מול מחשב.
 • למצוא חברה אמינה – בחירת כיסאות משרדיים דומה לבחירת רכב, משום שכדי לקבל כיסא איכותי, חשוב לפנות לחברה אמינה. כדי לקבל מידע רב יותר על סוגי הכיסאות, תוכלו לפנות לחברת אופיס דיזיין ולהתרשם מהכיסאות המשרדיים.

אופיס דיזיין – הכסא המושלם למשרד

העובדים המנוסים של אופיס דיזיין מציעים לכם את מיטב הריהוט המשרדי. תוכלו למצוא כיסאות למשרד במגוון סוגים: כיסאות עור, כיסאות מחומרים ממוחזרים, כיסאות מרושתים וכדומה, לנסות אותם ולהתאים אותם למבנה הגוף, תוך התחשבות בגובה השולחן המשרדי. הרהיטים של אופיס דיזיין יכולים להתאים לא רק למשרד, אלא גם לבית כגון כורסאות לחדר המתנה במרפאה שניתן למקם גם בבית, וכן ריהוט לגן הכולל שולחנות וכיסאות.

בשנים האחרונות, המודעות לעיצוב ריהוט משרדי שגם יתרום לנוחות העובדים הולכת וגדלה. כסאות למשרד הם ההוכחה לכך שניתן לשלב נוחות עם עיצוב יוקרתי במהלך יום עבודה חדש. בין אם אתם זקוקים לכסאות המתנה, כסא למזכיר היושבת בדלפק הקבלה של המשרד או שמא מחפשים אחר כסאות נוחים לחדר הישיבות – המבחר הרב של אופיס דיזיין ירשים אתכם.

 

סוגי כסאות למשרד

על מנת שעובדי החברה שלכם יצליחו לעבור יום עבודה בן 8 שעות בתפוקה ובנוחות מרבים – חשוב שהם ישבו על כסא איכותי. בבואכם לבחור כסא לשלל חדרי המשרד שלכם, חשוב לדעת אילו סוגי כסאות קיימים:

 1. כסאות מחשב –

אנחנו מבלים את יומנו בעבודה, מפיקים דו"חות, כותבים חוזים ומתייקים מסמכים בקלסרים ובארונות. בהתאם לכך, החשיבות בכיסא שיסייע לנו בעבודה יום יומית מול המחשב היא עצומה. רוצים להקל על העובדים שלכם? בבואכם לבחור כיסא מחשב למשרד, ישנם מספר פרמטרים חשובים בבחירת הכיסאות: ראשית, מומלץ שניתן יהיה לכוונן את הכיסא כך שיתאים לגובה העובד. בנוסף, מושב הכיסא הוא היבט חשוב גם כן, שכן הוא מספק תמיכה עצומה. במילים אחרות, על מושב הכיסא להיות רחב, ובעל ריפוד איכותי כך שיעניק תמיכה לכל חלקי הגוף. פרמטר נוסף שחשוב להתעכב עליו הוא המשענת לידיים. האפשרות לכוונן את המשענות הללו כך שיעניקו תמיכה מלאה נושאת חשיבות עצומה לכל אדם שיישב בכיסא זה.

 1. כסאות בר –

בין אם אתם מחפשים אחר כסאות למטבחון החברה או שמא כסאות המתנה מעוצבים בכניסה של המשרד, הבחירה בכסאות בר היא, ללא ספק, ייחודית. אכן, לא רק במסעדות ופאבים יושבים בהנאה על כסאות אלו: כסאות גבוהים אלו יעניקו מראה מרשים גם בעיצוב חדרי העבודה.

 

לא להתפשר על איכות

משום שאנו מבלים שעות ארוכות בעבודה כאשר אנו יושבים על כסא –בחירה בכסא מעוצב ונוח יסייע בו זמנית למצב הרוח ולאיכות העבודה עצמה. מעוניינים לקנות כסאות חדשים למשרד שלכם? בקרו בהקדם אצל אופיס דיזיין.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים