כסא מנהלים

מנהלים הם האנשים העסוקים ביותר בחברה. הם יושבים במשך שעות מול המחשב במשרד ומטפלים בנושאים שונים. עם זאת, ישיבה ממושכת עלולה לפגוע בבריאות, ולכן חשוב לבחור כסא מנהלים נוח. כיסא המנהלים המתאים ימנע מהיושב עליו לפתח כאבי גב וצוואר ויעזור לו בשמירה על בריאות תקינה. מסיבה זו, חשוב להשקיע זמן ומאמץ בבחירת הכיסא הנכון שישמור עליכם גם כשאתם נמצאים שעות רבות במשרד.

כיצד לבחור כסא מנהלים

הדגשים האלה יעזרו לכם בבחירת הכיסא המתאים לכם:

 • לא רק עניין של עיצוב – מנהלים לא מעטים בוחרים את כיסא המנהלים שלהם על פי המראה החיצוני שלו, ואינם טורחים לנסות אותו בחנות הרהיטים לפני הרכישה. אמת, רבים מכם דואגים למראה ייצוגי במשרד שאליו אתם מזמנים אנשי עסקים כדי לקיים פגישות, אך מכיוון שאתם יושבים במקום אחד במשך שעות, חשוב גם שהכיסא היפה יתמוך בישיבה זקופה ויציבה.
 • לבחור כיסא אורתופדי – כיסא מנהלים טוב מאושר בדרך כלל על ידי אורתופדים. הוא מסייע לכם לשמור על ישיבה זקופה במהלך היום, מבלי שתרגישו בכאבי גב או עייפות. כך או כך, גם אם אתם יושבים על כיסא שעבר את כל האישורים האורתופדים, חשוב לקום מדי פעם ולעסוק בפעילות גופנית קצרה במהלך שעות היום, פעילות אשר תעזור לכם לשמור על אורח חיים בריא.
 • להתאים את הכיסא למבנה הגוף – לכל אדם מבנה גוף ייחודי משלו, ולכן כיסא מנהלים שמתאים לאדם נמוך קומה, למשל, לא יתאים בהכרח לאדם גבוה. משום כך, מומלץ להתייעץ עם מומחים לפני בחירת הכיסא.
 • לבחון את המפרט – בדומה למכשיר סלולרי הכולל מסך או סוללה, גם כיסא המנהלים מגיע עם מפרט טכני משלו. כאשר אתם בוחרים כיסא, ודאו כי יש לו את המאפיינים הדרושים כדוגמת משענת, מנגנון להכוונת המושב, תומך גב תחתון, גלגלי סיליקון או משענת לראש ולצוואר.

מתאימים כסא מנהלים עם אופיס דיזיין

אם אתם מחפשים כיסא מנהלים נוח ואיכותי, תוכלו לפנות לחברת אופיס דיזיין. החברה מספקת מבחר רחב של כיסאות מנהלים ממגוון סוגים כמו כיסא מיסטרל, פנטגון, סוויס, עדי ועוד. הצוות המקצועי של אופיס דיזיין ישמח לבחור ביחד אתכם את הכיסא המתאים לכם, כדי למנוע הופעות בלתי רצויות של כאבים בגוף שמקורם מישיבה ממושכת.

[gallery ids="277,239,229"]

החיים המודרניים שלנו מזמנים עבודות רבות שמצריכות ישיבה ממושכת במשך כ-8 שעות ביום. בין אם אתם עובדים מהבית או המשרד, ובין אם אתם סטודנטים הלומדים באחד ממוסדות הלימוד, נראה שיצא לכם לשבת לא מעט בחיים. כיסאות נוחים כמו כסא מנהלים אורטופדי, למשל, נועד לעזור לנו לעבוד בישיבה במשך שעות רבות מבלי לפגוע בבריאותנו. כאשר בוחרים כיסאות אורטופדיים חשוב לשים לב לכמה דגשים מרכזיים.

מאפייני כסא מנהלים אורטופדי

 • מנגנון הנעה – לכל אדם מבנה גוף ייחודי משלו. חלקנו רזים יותר, נמוכים מעט, גבוהים או מלאים קצת יותר. מכל מקום, בכל כיסא אורטופדי צריך להיות מנגנון הזזה, כך שאפשר יהיה לכוון את הכיסא לפי הצורך.

 • משענת טובה – כיסא מנהלים אורטופדי טוב צריך להיות כיסא בעל משענת גמישה לגב, במטרה לתמוך בגב באזור של המותניים והחוליות. חשוב לתמוך דווקא בחוליות האלה, משום שבהן עלולה להיגרם בדרך כלל פריצת דיסק.

 • בד למניעת זיעה – חשוב לרכוש כיסאות העשויים מבד שמונע זיעה. כך שבחודשי הקיץ, אם מתקלקל המזגן במשרד, ניתן יהיה למנוע את התופעה של כיסאות דביקים.

 • איכות החומר – חשוב לבחור כיסא שעשוי מחומרים איכותיים, ולא להתפשר על כיסא אורטופדי שעשוי מחומרים זולים יותר שעלולים להרוס אותו.

 • מחיר – לבריאות שלנו אין מחיר, ולכן מומלץ להשקיע בכיסא אורטופדי יקר כדי לוודא שהגב וחגורת הכתפיים שלנו מקבלים את הטוב ביותר.

 • עיצוב – אם וידאתם שזה הכיסא המתאים עבורכם, אפשר גם לדאוג לעיצוב מתאים. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בתחום העיצוב כדי להתאים את הכיסא האורטופדי למשרד בדרך הטובה ביותר.

אופיס דיזיין – הדרך לישיבה בריאה

אופיס דיזיין מציעה מגוון רחב של כיסאות, וביניהם גם כיסא מנהלים אורטופדי, במטרה לספק פתרון איכותי לאנשים שעובדים כל היום במשרדים או מהבית ונאלצים לשבת במשך שעות ארוכות. באופיס דיזיין תוכלו למצוא רהיטים כמו כיסאות מנהלים עבור עובדים בכירים שנאלצים להישאר במשרד גם מחוץ לשעות העבודה, כיסאות מזכירה עבוד פקידים ותלמידים, כיסאות אורחים לאנשי עסקים שבאים למשרד, כורסאות המתנה לחדרי המתנה במשרדים של בעלי עסקים פרטיים, שולחנות משרדיים, שולחנות מחשב, ארונות למשרד, וילונות הצללה או ריהוט לגן הכולל פינות ישיבה.

כסא מנהלים אורטופדי

עבודתו של המנהל אינה קלה. עליו לטפל בעניינים משרדיים רבים כמו משכורות של עובדים או פגישות עסקיות שנועדו לקדם את החברה. רוב העבודה מתבצעת בישיבה, ולכן כסאות מנהל צריכים להיבחר בהתאם. כיסא לא נוח שאינו מתאים לגופו של האדם, עלול לגרום בהמשך לעייפות, כאבי גב וצוואר ולעצבנות, ובכך גם לפגוע בתפוקת העבודה. משום כך, חשוב לבחור את כיסא המנהלים הנכון בקפידה.

דגשים לבחירת כסאות מנהל

כולנו רוצים לדאוג לבריאותנו גם כשאנו עובדים שעות על גבי שעות במשרד. אחד הגורמים המשפיעים על הבריאות הוא הכיסא שאנו יושבים עליו במשך 9 שעות ביום, ולפעמים אף יותר. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור כיסאות מנהל:

 • עניין של ארגונומיה – ארגונומיה היא התאמת הריהוט למבנה הגוף הייחודי של האדם. כדי לבחור כיסא מנהלים טוב חשוב להתאים את הכיסא לגובה האדם ולמבנה הגוף שלו מבחינת גובהה של המשענת, מיקום משענות הידיים או גובהו של הכיסא בהשוואה לשולחן הכתיבה.
 • איכות החומרים – לא רק מבנה הכיסא חשוב, אלא גם החומרים שממנו הוא עשוי. משום כך, מומלץ לפנות לחנות מוכרת וידועה שיש לה אחריות על הכיסא, ולא לקנות מחנויות יד שנייה.
 • מחיר הכיסא – לא מומלץ להתפשר על מחירם של כיסאות מנהל. כיסא זול עשוי להיות כיסא בלתי איכותי שאינו בנוי היטב, והוא עלול להוביל בסופו של דבר להליכה בלתי פוסקת לרופאים ולנטילת כדורים, עקב הבעיות הרפואיות שהוא יגרום. מחיר יקר יחסית של הכיסא, לעומת זאת, מעיד על איכות טובה.
 • עיצוב הכיסא – ניתן לבחור כיסא נוח ואיכותי שיתאים גם לשולחן הכתיבה של המשרד. קיימים סוגים רבים של כיסאות, כדוגמת כיסאות מעור או מחומרים ממוחזרים לכל מי שדואג לאיכות הסביבה.

אופיס דיזיין – הפתרון לישיבה ממושכת

בחברת אופיס דיזיין תוכלו למצוא כיסאות במגוון סוגים וגדלים, הכול בהתאם לצורך. לדוגמה, קיימים כיסאות מנהל מסוג מטריקס, מיסטרל, סוויס ועוד. צוות המומחים המקצועי של אופיס דיזיין ישמח לעזור לכם בכל שאלה ולהתאים לכם את הכיסא הטוב ביותר. כך שאם אתם רוצים לקבל שירות טוב, יחס הוגן וכיסא כלבבכם, אשר יתאים לצורת גופכם הייחודית וימנע כאבים מיותרים מבלי להתפשר על עיצוב ואסתטיקה, פנו לחברת הריהוט המשרדי.

[gallery ids="218,235,231"]

כאבי גב, צוואר ואגן הם מחלה מקצועית של מנהלי חברה לא מעטים בישראל. ישיבה ממושכת מול מחשב או מול לקוח עסקי וחוסר פעילות גופנית אינם תורמים לשמירה על הבריאות. כדי למנוע את תופעות הלוואי הבלתי רצויות של ישיבה מאולצת במשך שעות, מומלץ לבחור כסאות מנהלים טובים. לפני שאתם רוכשים עציץ חדש למשרד, דאגו לכיסא מנהלים מתאים. כיסא המנהלים המתאים הוא על פי רוב כיסא אורתופדי שמותאם למבנה הגוף של היושב עליו.

יתרונות של כסאות מנהלים

רבים תוהים האם כיסא מנהלים באמת שווה את הכסף שמשקיעים בו. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם להבין מדוע לא מומלץ להתפשר כשבאים לקנות כיסא למשרד:

 • מניעת כאבים – השקעה כספית בכיסא אורתופדי טוב תחסוך מכם כאבי גב והליכה לרופאים מומחים. כיסא בעל משענת מרופדת חזקה, מנגנון המאפשר לכוון אותו בהתאם לגובה השולחן ומשענות לידיים הוא כיסא מנהלים שמסוגל לתמוך בגופכם גם לאחר 8 שעות של ישיבה ממושכת.
 • הגברת תפוקת העבודה – לא רבים שמים לב לכך, אך הצורה שבה אנו יושבים משפיעה על תפקודנו במהלך היום. כיסא בלתי נוח גורם לעצבנות ועייפות ובסופו של דבר עלול לפגוע במידת הריכוז של היושב עליו. כיסא אורתופדי איכותי התומך בגב ובאזור האגן, לעומת זאת, מאפשר למנהל להתרכז בעבודה הרבה שהוא צריך לסיים עד סוף היום.
 • בחירה מגוונת – קיימים סוגים שונים של כיסאות מנהלים שיכולים לקלוע לטעמו האישי של כל אחד. המנהלים רוצים לשמור על מראה ייחודי וייצוגי של המשרד שלהם, ולכן הם יכולים לבחור את הכיסא המתאים להם ביותר: כיסא מנהלים מעור, כיסא העשוי מחומרים ממוחזרים למנהל שאוהב טבע, כיסא בעל עיצוב אסטטי מיוחד ועוד.

כסאות מנהלים של אופיס דיזיין – איכות חסרת פשרות

בחברת אופיס דיזיין קיימים כיסאות מנהלים מסוגים שונים הנתונים לבחירת הלקוח. בעזרתו של צוות העובדים המקצועי של אפיס דיזיין תוכלו לשבת על מספר כיסאות מנהלים, לבחון אותם מקרוב ולבחור את הכיסא המתאים לכם ביותר. מלבד כיסאות מנהלים, מציעה החברה ציוד משרדי מגוון הכולל כיסאות מזכירה, כיסאות אורח לישיבות, כיסאות לתלמידים וסטודנטים, ארונות ושולחנות משרדיים ואף פינות המתנה המתאימות במיוחד לבעלי מקצוע כמו רופאי שיניים או ספרים.

[gallery ids="237,375,222"]

בין אם מדובר בעבודה מול המחשב, ישיבה ממושכת מול לקוח חדש, או ישיבה בחדר ההמתנה של החברה – כדי שנהנה מהישיבה, חשוב שכיסאות אלו יהיו נוחים. כיסא מנהלים אורטופדי מיועד לישיבה ממושכת; ישיבה עמה מנהלים או עובדים רמי דרג אחרים נאלצים להתמודד. מעוניינים בכיסא שיקל על הישיבה שלכם? מומלץ להתייעץ עם אופיס דיזיין.

 

כיסא מנהלים אורטופדי: מהם הפרמטרים החשובים?

לשבת על כיסא מעוצב זו, ללא ספק, חוויה מיוחדת. עם זאת, כאשר אנו מבלים את יומנו מול המחשבים או בעריכת חוזים, על כסאות אלו להיות לא רק יוקרתיים ואסתטיים – אלא גם נוחים ואורטופדיים. ישנם מספר היבטים משמעותיים בעת בחירת כיסא מנהלים ראוי ונוח. נבחן, כעת, את חלקם:

חומרי גלם – ריפוד הכיסא משפיע רבות על ישיבה על כסאות, במיוחד כאשר מדובר ביום עבודה בן 8 שעות. למה הכוונה? בין אם הריפוד יהיה מעור אמתי או דמוי עור, סינטטי או בד או אפילו רשת, לכל אחד מחומרי גלם אלו ישנה השפעה ישירה על איכות הישיבה, כמו גם האם יהיה לנו חם בעת הישיבה עליהם.

עמידה בתו התקן – כיסא מנהלים, ובמיוחד כזה המתיימר להיות אורטופדי, נושא חשיבות עצומה לבריאות הגב והכתפיים שלנו. כדי להקל על הישיבה הממושכת שלנו, על כסאות אורטופדיים לאזן מספר היבטים במקביל – בין אם מדובר בנשיאת משקל הגוף שלנו או אלמנטים אחרים. בהתאם, חשוב לוודא האם הכיסא אכן עמד בשלל מבחני העמידות והבטיחות הנדרשים.

מפרט הכיסא – כיסא מנהלים, בדומה למוצרי צריכה אחרים, כולל מפרט המציג את המאפיינים ההכרחיים לישיבה בריאה ונוחה. מה הם כוללים? בין אם מדובר בתומך לגב העליון והתחתון, מנגנון לכוונון המושב ואף משענת לידיים, לצוואר ולראש – על כולם להופיע במפרט.

 

לשמור על הבריאות עם כיסא מנהלים איכותי

כדי ליהנות מישיבה על כיסא לאורך יום עבודה נוסף – ולשרוד אותו בהצלחה, מומלץ לבחור בכיסא מנהלים אורטופדי. מבחר כיסאות מרשים מסוג זה אפשר למצוא אצל אופיס דיזיין – מוזמנים להתרשם!

החזות של כל משרד וחלל עבודה מושפע מאלמנטים רבים, וריהוט הוא בהחלט אלמנט מרכזי. כסא מנהלים הוא אחד מהם: הרי כל עובד בכיר בחברה המכבד את עצמו מעוניין בכיסא היוקרתי והנוח ביותר שיש לחנויות ריהוט להציע. בין אם הוא אורתופדי, או בעיקר מפואר ומנקר עיניים: חשוב להשקיע בכסא משובח שישרת אתכם נאמנה לשנים רבות.

 

כסא מנהלים: עולם ומלואו

אין ספק שריהוט משרדי הוא עולם ומלואו הכולל כסאות, שולחנות וציוד נוסף המשרת את עובדי החברה בהתאם לכל צרכיהם. כאשר מדובר בכיסאות משרדיים – רצוי שלכל עובד יותאם הכיסא הרלוונטי עבורו: בין אם אתם עובדי מנהלה, עורכי דין, מתכנתים או כלכלנים – הכיסאות עליהם תשבו לאורכו של יום עבודה ארוך הם בעלי חשיבות עצומה. היבט זה בא לידי ביטוי במיוחד עבור מנהלים בכירים – הכיסא עליו הם יושבים מסמל הרבה מעבר לנוחות ושלל היבטים ארגונומיים אחרים: הכיסא הוא סמל סטטוס למעמד של המנהל בחברה. בהתאם לכך, בחירה מוקפדת בכיסא מנהלים נושאת עמה חשיבות רבה. אילו פרמטרים משחקים תפקיד בתהליך בחירה זה?

משענת הגב – לרוב, כיסאות המיועדים למשרד אמור להיות גדולים יחסית לכיסאות אחרים. למה הכוונה? התמיכה שהם מעניקים אמורה לשרת את העובדים, את בריאותם והתפוקה היעילה שלהם לאורך יום עבודה שגרתי. משענת הגב של הכיסא, בהתאם לכך, אמורה לספק תמיכה מלאה לגב של האדם היושב על הכיסא. אם המשענת והגובה שלה אכן  מכסים את הגב שלכם במלואו – כולל הראש, המשענת, בהתאם, היא בעלת פוטנציאל איכותי ובריאותי.

חומרי גלם המרכיבים את הכיסא – בין אם מדובר בריפוד המושב, הבסיס של הכיסא או הגלגלים שלו: חשוב לוודא שאתם מקפידים על כל היבט בעת בחירת הכיסא. עור, למשל, נחשב לחומר פופולרי לכיסאות מנהלים רבים, שכן רבים חושבים שמראה זה מסמל יוקרה ואיכות – ובהתאם, העובדים והלקוחות הפוטנציאליים מתרשמים ממה שכיסא זה מייצג.

פרמטרים נוספים וחשובים ביותר בעת בחירת כיסא מנהלים כוללים את משקל הכיסא והבסיס שלו, גודלו של הכיסא והאם הוא מתאים לאופי החדר ולגודלו של השולחן.

 

ריהוט מיוחד למנהל הבכיר

מעוניינים בכסא מנהלים אך הולכים לאיבוד בתהליך? אצל אופיס דיזיין תוכלו ליהנות מתהליך החיפוש ולהגיע לבחירה הנכונה עבורכם!

עובדה משרדית דורשת שעות ממושכות של ישיבה על כסא – במיוחד עבור המנהלים והעובדים הבכירים בארגון. כסאות מנהל מקלים על ביצוע המשימות השונות, ומאפשרות לעובדים אלו להתרכז ולהשלים אותן על הצד הטוב ביותר. לצד הפונקציונליות של כסאות אלו, חשוב להקדיש מעט מחשבה להיבט העיצובי שלהם: בין אם אתם מנהלים משרד עורכי דין, או שמא אתם חברי דירקטוריון של בנק – הכסא שלכם אמור לבטא את המעמד שלכם.

 

החשיבות של כסאות מנהל

בשונה מכסאות לאורחים או כסאות בר בחדר הקבלה של המשרד, כסא המנהל אמור להיות מותאם אחרת ליושב: משום שמנהלים נאלצים לשבת פרק זמן ממושך בישיבות, בשיחות מול לקוחות ומשרד שלהם בביצוע העבודה השוטפת, על הכסא לכלול היבטים שונים שיסייעו בכך. בבואכם לבחור את הכסאות למנהלים, חשב שתתמקדו בשאלות הבאות:

 1. האם קיים בכסא ריפוד נושם? – בריפוד נושם הכוונה לחומר שימנע הזעה או בד שאיננו סינתטי כדי להימנע מאפשרות של אי נוחות או החלקה מהכסא. במקביל, ריפוד עשוי עור מעניק, ללא ספק, מראה יוקרתי אך הוא אינו נחשב לריפוד נוח שמתאים לישיבה ארוכה. בנוסף, כאשר אתם בוחרים בריפוד, חשוב שהוא יתאים גם למושב, גם למשענת הגב וגם למשענת הידיים במקביל.
 2. האם הכסא מחזיק בתקן הישראלי? – כסא מנהלים מיועד לעובדים הרואים עצמם משרתים את הארגון לטווח ארוך. בהתאם, על הכסא להיות נוח כמו גם לשאת את המשקל של העובד לתקופה ממושכת. כדי שהכסא יחזיק מעמד, והגלגלים שלו לא ישחקו במהירות, חשוב שכסא זה יחזיק בתו תקן ישראלי.
 3. איזו חנות מציעה לכם את המחיר המשתלם ביותר? – בעת הבחירה בכסא הנוח והיוקרתי ביותר, חשוב לבצע השוואת מחירים בין הכסאות השונים שמצאו חן בעיניכם. עם זאת, הכסא הזול ביותר לאו דווקא יבטיח איכות. לכן, חשוב לקחת בחשבון את כל הפרמטרים האלו בעת בחירת הכסא ורכישתו.

 

נוחות ויוקרה בעת הישיבה

בחירה בכסאות מנהל היא איננה פשוטה, וכוללת היבטים שונים כמו תמיכה מושלמת לגב, לצוואר ולידיים כמו גם עיצוב מיוחד. אם גם אתם מחפשים אחר כסא המנהלים המושלם – צרו קשר בהקדם עם אופיס דיזיין.

כסאות מנהלים הם חלק משמעותי בעיצוב נכון של כל משרד ומשרד. רבים חושבים שריהוט משרדי כולל, לרוב, עיצוב דלפק הקבלה וחדרי הישיבות. עם זאת, החללים בהם יושבים העובדים מדי יום, ובמיוחד אלו בעלי הדרג הבכיר בחברה, מבצעים את משימותיהם השונות בישיבה. בהתאם לכך, על הכיסאות עליהם הם יושבים להיות נוחים, כמו גם ייצוגיים במידה והם משוחחים עם לקוחות.

 

כיצד לבחור כסאות מנהלים?

כשם שלמזכירות, הלקוחות ועובדי החברה זקוקים לכסאות, כך גם מנהלי החברה ועובדיה הבכירים. על כסא מנהלים שישרת אותם נאמנה להיות נוח ומרשים. על מנת לבחור את כסא המנהלים המתאים, רצוי שיכלול את המרכיבים הבאים:

 • משענת לגב שתתמוך בשרירים השונים שבאזור זה. משענת איכותית ותומכת מסייעת ליום עבודה פרודוקטיבי ולשמירה על גוף בריא.
 • ישנם עובדים שאינם מתפשרים על בריאותם, ובחורים בכסא מנהלים בעל משענת ראש. מדובר, ללא ספק, בהחלטה נבונה המעניקה תמיכה נוספת לגוף בכלל, ולשרירי הצוואר בפרט.
 • מומלץ שכסא המנהלים יכלול מנגנון סינכרוני: באמצעות מנגנון זה ניתן יהיה לכוון את עוצמת הנדנוד של הכסא בהתאם לגובה והמשקל של האדם היושב בכסא זה.
 • על כסאות אלו גם לכלול משענת לידיים, כדי להעניק להן מנוחה ונוחות כמו גם יציבות בזמן הישיבה.

לצד פרמטרים שונים אלו, חשוב גם להתמקד בפרט נוסף: בחירת הריפוד של כסא המנהלים. בין אם ברצונכם בריפוד אחיד למשענת הגב ולמושב, ובין אם ברצונכם בשני סוגים שונים של ריפוד – מומלץ להקדיש לכך מחשב. סוגי הריפוד כוללים, למשל, את הבחירה הקלאסית – עור אמתי או דמוי החומר, כמו גם מושב רשת מיוחדת.

 

לשדר הצלחה עם כסא המנהלים

עולם הריהוט המשרדי הוא עולם ומלואו, והוא כולל בתוכו סוגים שונים של כסאות המיועדים לעובדים ולסוגי עבודה שונים. כאשר מדובר בכסאות למנהלים, ישנם פרמטרים שונים שיכולים לסייע בבחירת הכסא המתאים. בזכות המבחר הרחב שקיים אצל אופיס דיזיין – תמצאו את הכסא המושלם.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים