כסא מחשב

בעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים כיום, המחשבים הם חלק מחיינו. הם משמשים לא רק למשחקים מהנים בשעות הפנאי, אלא גם לעבודה אינטנסיבית לעתים גם במהלך 8 או 9 שעות ביום. כדי לשבת זמן רב כל כך מול המחשב, מומלץ לבחור כסא מחשב טוב ולהימנע מראש מתופעת של כאבי גב, כאבי ראש, צוואר תפוס או פרקי ידיים כואבים. חשוב להשקיע זמן ומאמץ בבחירת כיסאות מחשבים טובים שיסייעו לעובד לשבת באופן זקוף במשך כל שעות העבודה.

איך לעבור את יום העבודה באמצעות כסא מחשב

עבודות רבות בימינו מבוססות על ישיבה ממושכת מול מחשב. כיסאות מחשב יכולים לסייע לנו לעבור עוד יום עבודה בשלום בדרכים הבאות:

  • מבנה מתאים – רצוי שהכיסא יתאים מבחינה ארגונומית לגופו של האדם, ולכן מומלץ לייצב את המשענת ואת גובה הכיסא בהשוואה לשולחן. התאמה ארגונומית זו תסייע לאדם במניעת כאבי גם או אגן.
  • לא לכיסא זול – כיסא מחשב יכול להיות יקר מכיסאות אחרים, אך כשמדובר בבריאות אסור להתפשר על איכות. כמו כן, לא מומלץ לרכוש כיסאות מחשב משומשים מיד שנייה, שכן כיסאות אלה יכולים להתאים למבנה גופו של האדם שהשתמש בהם, אך לא למבנה הגוף שלכם.
  • התאמה עם השולחן – כיסאות מחשב צריכים להתאים גם לגובה השולחן שעליו עומד המחשב, ולאפשר לעובד הקלדה נוחה שלא תגרום לכאבי זרועות.
  • עיצוב הכיסא – כל מנהל רוצה לראות משרד יפה ונוח. כיסא מחשב צריך להתאים לעובד, אך גם לשולחן שלידו. אם אתם מתבלטים לגבי העיצוב, מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים לפני שבוחרים את הכיסא בחנות.

אופיס דיזיין – כיסא מחשב איכותי במחיר שפוי

בחברת אופיס דיזיין תוכלו למצוא את הכיסא המשרדי המתאים לכם. הצוות ישמח לעזור לכם לבחור כיסא מחשב עבור עובדים שעבודה מול מחשב היא עיקר עבודתם במהלך היום. אופיס דיזיין שמה לה למטרה להתאים את הכיסא הנכון, תוך התחשבות במבנה השולחן שבו אתם משתמשים ואף בסוג המחשב (מחשב נייד או נייח). מעבר לכיסאות מחשב, תוכלו למצוא בחברה רהיטים שונים למשרד כמו כיסאות מנהל, כיסאות מזכירה, כיסאות אורח, כורסאות המתנה, פינות ישיבה לגינה, וילונות הצללה, כיסאות בר, כיסאות תלמיד וסטודנט, ארונות ושולחנות משרדיים ועוד.

אנחנו מבלים את יומנו בעבודה, ישובים על מגוון סוגי כסאות שאמורות להנעים את זמננו ולהקל על גופנו מכאבי צוואר וגב. תפקידו של כסא מחשב, בין השאר, הוא לסייע לנו להעביר יום עבודה נוסף בנעימים. מי אמר שעבודה מול מחשב אמורה להיות בלתי נסבלת? אם בחרתם בכסא מחשב איכותי ונוח – העובדים יגידו לכם תודה כל יום.

 

כיצד לבחור כסא מחשב?

בין אם אתם סטודנטים, עובדים במשרד או מנהלים חברת היי טק – הכסא עליו תשבו יכתיב את אופיו של יום עבודה: בין אם התפוקה שלכם הייתה גבוהה, הספקתם לכתוב את מה שתכננתם, ובאופן כללי מצב הרוח שלכם היה נחמד – סביר מאוד להניח שכסא מחשב נוח ואיכותי מחזיק חלק מרכזי בכך. וכעת, כיצד תדעו לבחור איזה כסא מחשב הכי מתאים עבורכם?

כסא מנהלים – כסא מנהלים, כשמו כן הוא, אמור להיות לא רק נוח – אלא גם ייצוגי ומרשים. משום שבחירה בכסא זה נושאת היבטים שונים ורבים, נבדוק מה הם כוללים: על משענות הידיים להיות מכווננות כך שיתאימו לגובה שולחן העבודה – ובכך יתרמו גם לאיזון הכתפיים והגב. בנוסף, על משענת הגב להיות גמישה, כך שתותאם לכל תנוחה וזווית בה תבחרו לשבת או לנהל פגישת עבודה.

כסא סטודנט – מי מאתנו לא נשאר לילות לבנים לאורך התואר הראשון כדי לכתוב עבודה להגשה? אין ספק שלצורך ביצוע משימה זו חשוב, לצד מחשב איכותי, גם כסא עליו נעביר ימים ולילות של לימודים מתישים. כסא סטודנט, כשמו כן הוא, לרוב יהיה פונקציונלי, עשוי רגליים ממתכת, והכי חשוב – גב תומך לישיבות ארוכות.

כסא מזכירה – אחד התפקידים המשמעותיים בכל חברה הוא תפקידה של המזכירה. מדוע? משום שברוב במקרים היא משמשת בתור הלב הפועם של כל משרד – בין אם מדובר בעבודה מול חשבוניות או הכנת מסמכים ודו"חות רבים. בהתאם, עבודה זו דורשת ישיבה ממושכת מול המחשב. בהתאם, מגיעה לעובדת חשובה זו כסא משרדי שישרת אותה נאמנה וישמור על בריאות הגוף ותפוקת עבודה גבוהה.

 

עבודה ושיבה מול מחשב – רק על כסא איכותי

מי אמר שישיבה על כסא ועבודה מול משחב אמורה להכאיב לנו? עם הכסאות למחשב שיש אצל אופיס דיזיין תהינו מכל רגע של שיישבה ועבודה – ולא תרצו לקום!

 

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים