כסאות בר

אין כסאות שמקנים לנו תחושה משחררת כמו כסאות בר. כשאנו יושבים בכיסאות אלה אנו מרגישים "על הגובה" וזאת עוד מבלי שהזכרנו את הפן העיצובי של הכיסאות האלה. כיסאות בר הפכו למבוקשים לא רק בבתי עסק כמו ברים או פאבים, אלא גם בבתים פרטיים. אנשים לא מעטים אוהבים להכניס לבתיהם כיסאות ברים למטבח או לפינת אוכל, כדי להעניק לחדרים אלה מראה יוקרתי ואלגנטי.

כסאות בר למטרות שונות

אלה כמה דוגמאות למקומות שבהם ניתן לשלב כיסאות בר:

  • מזנון – הגיוון שבמקומות הישיבה יכול למשוך יותר לקוחות למזנון. כך שמוכרי הפלאפל או הכריכים, לדוגמה, יוכלו לשלב בין ישיבה רגילה הכוללת כיסאות ושולחנות בגובה נמוך לבין ישיבה על כיסאות הבר.
  • ברים ופאבים – הכיסאות הגבוהים ממלאים תפקיד חשוב בפאב או בר. הם מעניקים למקומות אלה, אשר מוכרים אלכוהול איכותי, תחושה של יוקרה ומנעימים את זמנם של האורחים.
  • פינת ישיבה בעבודה – כיסאות לברים יכולים להתאים גם למשרד. מנהלים רבים מקימים פינות ישיבה ופינות קפה עבור העובדים שלהם כדי שיוכלו להתרענן במהלך ההפסקות, לשבת בכיסאות הגבוהים ולשנות קצת את האווירה לפני החזרה לעבודה האינטנסיבית.
  • מטבח – כאמור, ישנם אנשים שאוהבים לשלב כיסאות ברים במטבח הביתי. לפני שמכניסים כיסאות אלה הביתה, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע כמו מעצב פנים כדי לבחון כיצד להתאים את הכיסאות. זאת משום שכיסאות בסגנון זה מתאימים יותר למטבח בעל עיצוב בורגני ושולחן גבוה.
  • פינת אוכל – בדומה למטבח, גם בפינת אוכל חשוב לשלב את הרמוניית העיצוב עם כיסאות הבר הגבוהים. אם בחרתם כיסאות בר כחלק מהעיצוב של פינת האוכל, מומלץ לוודא שהם אכן תואמים לנוף העיצובי של פינת האוכל.

בוחרים כסאות בר עם אופיס דיזיין

חברת אופיס דיזיין מציעה כיסאות בר מכל הצורות ובכל הצבעים. ניתן, למשל, לרכוש כסאות בר מסוג טבורט, סוהו, קלאסיק, רוקו, ממפיס, קורל ועוד. ניתן להתייעץ עם צוות החברה לגבי העיצוב המתאים ביותר עבור העסק או המטבח הביתי שלכם. מעבר לכך, אופיס דיזיין מציעה שורה ארוכה של רהיטים לבית או למשרד הכוללת פינות ישיבה לגינה, כיסאות שונים לישיבה ממושכת כמו כיסאות מנהלים או כיסאות מזכירה, ארונות משרדיים ועוד.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים