שולחן עבודה

לא הרבה חושבים על כך אולם שולחן עבודה הוא אחד הפריטים החשובים ביותר בכל משרד ועסק כיום. שעות מרובות של עבודה על המחשב מחייבות את בעלי העסק לדאוג לשולחנות עבודה נוחים עבור העובדים שלהם, לא רק עבור שמירה על בריאותם של העובדים, אלא גם עבור שביעות רצונם של העובדים ממקום העבודה שלהם ונוחות העבודה אשר תסייע בהעלאת התפוקה שלהם בעסק.

מעבר לקטלוג השולחנות שלנו

הדברים השונים המשפיעים על בחירת שולחן עבודה למשרד:

שולחן עבודה הנו שימושי הן לבעל העסק, הן לעובדים השונים, למזכירה ולכל עובד הצריך לעבוד על המחשב באופן חלקי או מלא במהלך יום העבודה. לכן העובדים הם הפרמטר הראשון שצריך להתחשב בו בעת בחירת שולחן עבודה למשרד. נוסף לכך מומלץ לקחת בחשבון את הדברים שיעמדו על שולחן העבודה. אנו מכירים עמדות טלמרקטינג למשל אשר מאופיינות בניצול מקסימאלי של מקום עם מרווחים קטנים בין העובדים, אולם העמדה כוללת מסך מחשב, מקלדת ועכבר ללא ציוד נוסף ומכאן מאפשרים עבודה בתנאים אלו. כאשר מדובר בעבודה שוטפת על שולחן העבודה בכל אופן, ללא קשר לתפקיד העובד, חשוב שהשולחן יהיה מרווח ונעים יותר לעבודה. כמו כן, אם ישנו ציוד נוסף שצריך להיות על השולחן כמו מדפסת או ציוד משרדי אחר, יש לקחת זאת בחשבון.

כיצד לבחור את סוג שולחן העבודה המתאים?

אצלנו ב-office design תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שולחנות עבודה למשרד, לבית ולעסק. השולחנות עשויים מעץ מלא איכותי ומראה יוקרתי ומהודר. ישנם שולחנות המשלבים חלקים מעוצבים עם זכוכית או מתכת. ישנם שולחנות הכוללים מגירות מובנות או ניידות וכן תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של צורות ארגונומיות של שולחנות למשרד.

לטובת בחירת השולחן המתאים ביותר עבורכם אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ואנו נשמח לסייע לכם בהתאמת השולחן האולטימטיבי למשרד שלכם. החברה מתמחה במתן שירות אמין, מקצועי ואיכותי לכל לקוחותיה, כולל שירות מדידות בחינם אצלכם בעסק וכן ייעוץ לגבי סוג ומידות השולחן בהתאם לעיצוב הפנימי וגודל החלל בו יעמוד השולחן. גם במידה ותזדקקו להזמנה מרוכזת של מספר שולחנות מאותו הסוג לטובת בניית מספר עמדות עבודה נוכל לסייע לכם בהזמנה זו לבחירה אופטימלית של שולחנות במידות המתאימות וכן קבלת מחיר אטרקטיבי.

שולחן עבודה

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים