שולחן משרדי מחיר משתלם

שולחן משרדי הוא חלק בלתי נפרד בתחום עיצוב הפנים של כל משרד. הקמתם עסק חדש ומתכננים לרהט אותו? אולי מבקשים לעצב אותו מחדש? הריהוט המשרדי בכלל, והשולחן המשרדי בפרט, יתרמו לנראות אסתטית של המשרד ולחזון שברצונכם להציג בפני העובדים והלקוחות שלכם כאחד. לצורך כך, מומלץ להתייעץ עם חברה המתמחה בריהוט משרדי שתוכל לסייע לכם בבחירת הרהיטים המתאימים עבורכם.

סוגי שולחנות משרדיים

עולם הריהוט המשרדי הוא עשיר ומגוון. כיצד תדעו איזה ריהוט יתאים למשרד שלכם? רצוי להתחיל עם שולחנות – מולם תשבו לאורך יום העבודה. בבואכם להחליט איזה שולחן ישרת אתכם, חשוב שתתעמקו בסוגים הקיימים היום בשוק:

  1. שולחנות מנהלים – שולחן מסוג זה מצביע, בדרך כלל על הדרג המקצועי של העובד – או יותר נכון, המנהל. משום ששולחנות אלו מיועדים לעובדים בכירים היושבים לבד בחדר – או לכל היותר עם שותף נוסף בחלל עבודה, גודלו של סוג שולחן זה יהיה מרווח למדי. בנוסף, עיצוב השולחן והחומרים מהם השולחן מורכב מעידים, גם כן, על הדרג הגבוה של העובד ועל חשיבות עבודתו בחברה. בהתאם לכך, תכנון השולחן לצרכיו של המנהל דורשים הקפדה על פרטים רבים, כמו למשל, האם נדרש מחשב לעבודה היום יומית שלו? האם יש צורך שיתווסף לשולחן חלק מאונך נוסף, או האם גודלו הנוכחי והפינתי מספק?
  2. שולחן מזכירה – תפקידה של המזכירה במשרד הוא אחד המרכזיים ומהווה, למעשה, לב ליבו של כל עסק מצליח. בהתאם, חשוב להתאים עבורה שולחן שיסייע לה להתנהל מול המשימות היום יומיות שלה. שולחן זה לרוב ממוקם מחוץ לחדרי המנהלים. לכן, לעיתים הוא יראה כמו דלפק קבלה של המשרד.
  3. שולחן ישיבות – בין אם מדובר בפגישה קצרה או בישיבת צוות ארוכה ומתישה, שולחן ישיבות מעוצב בהתאם לצרכי החברה. זקוקים למחשב בזמן הפגישה? חשוב ששולחן זה יהיה גדול מספיק בשביל שתוכלו להשתמש במחשבים הניידים שלכם. בחברה שלכם ישנו סגל בכיר רב? בהתאם, יהיה צורך בשולחן גדול בו כול הצוות הבכיר יוכל לשבת. במקביל, שולחנות אלו מורכים מחומרים ומצבעים שונים – כך שיתאימו לאופי המשרד שלכם.

 

העיצוב המנצח לשולחן המשרדי

זקוקים לשולחנות משרדים ותוהים איזה יענה על הצרכים שלכם? עם הצוות המנוסה של אופיס דיזיין תזכו לשירות אמין, שיסייע לכם לבחור את הריהוט הנכון לחלל המשרדי שלכם.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים