שולחן ישיבות

בכל עסק המונה לפחות כמה עובדים ומשרד חיצוני ישנו כיום חדר ישיבות הכולל שולחן ישיבות ייחודי המיועד לפגישות שונות בין העובדים, בין הצוות/המנהלים לבין האורחים והלקוחות של החברה וכן משמש החדר גם לפגישות מאורגנות, ציון אירועים מיוחדים בחברה, התכנסות חגיגית ועוד. שלא כמו עמדת עבודה רגילה, הדגש בעיצוב חדר ישיבות הנו בהתאם לצורכי החברה, מספר העובדים בה (כלומר מספר האנשים הצפויים להתכנס בחדר בעת ישיבה) ועוד.

שולחן ישיבות מרובע או עגול?

ישנם סוגים שונים ורבים של שולחנות משרדיים בכלל ושולחנות לחדר ישיבות בפרט. תוכלו לבין בשולחן עגול, אליפטי או אפילו מרובע בהתאם לצרכים שלכם, לגודל החדר ולעיצוב הפנימי שלו. את השולחן תוכלו לרכוש בגדלים שונים ומרבית החברות המשווקות שולחנות למשרד יוכלו אף להתאים את גודל השולחן בהתאם לצרכים שלכם. גודל השולחן צריך להתאים לפרופורציות של החדר, לצד מספר האנשים הצפויים להתכנס בחדר הישיבות בישיבה ממוצעת. כך למשל: בעבור חברה המונה כ-30 עובדים, לא תוכלו להסתפק בשולחן קטן של 6-8 מקומות ישיבה בחדר צפוף.

מהיכן כדאי לקנות שולחן לחדר ישיבות?

אצלנו בחברת Office Design תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שולחנות ישיבה למשרד מסוגים וגדלים שונים. את הצבע תוכלו להתאים לעיצוב החדר והמשרד וכן להיעזר במומחים שלנו לטובת התאמה אולטימטיבית של השולחן לחלל החדר. אנו שמים דגש על חדשנות וריהוט מודרני באמצעות ריהוט מפואר ואיכותי תוך התאמה אישית של המוצר לצורכי הלקוח.

אצלנו תוכלו ליהנות מ:

  • מגוון רחב של שולחנות המוצגים לראווה באתר החברה וכן באולם תצוגה מפואר.
  • ריהוט משלים מותאם לכל שולחן ישיבות לטובת סגירת סט עיצובי מרהיב.
  • שירותי חם, אמין, מקצועי ותומך שיוביל אתכם לאורך כל התהליך ולאחריו לשביעות רצונכם.
  • שירות מדידות אצלכם במשרד ללא עלות.
  • ייצור המוצר על פי דרישת הלקוח ובהתאם לצרכיו.
  • איכות מוכחת: מאות לקוחות מרוצים וממליצים שכבר רכשו מקו המוצרים המופלא שלנו.

אז אם אתם בדרך למשרד החדש שלכם, או מעוניינים לחדש ולשדרג את חדר הישיבות במשרד הנוכחי שלכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות רכישת שולחן ישיבות איכותי בסגנון ובגודל המותאמים אישית לפי דרישותיכם. לפרטים נוספים והזמנות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

שולחן ישיבות

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים