מחיצות אקוסטיות

בזמנים המודרניים התקבעו כמה אופנות של עיצוב חללי עבודה, ואחד מהם הוא החלל הפתוח, אופן ספייס שנראה פוטוגני אבל מחייב הצבת מחיצות אקוסטיות בין התאים. הסיבות לכך מגוונות.

  • פרטיות עדיין חשובה לאנשים למרות שהם רגילים לעשות סיעור מוחות ולשתף פעולה עם עמיתיהם מהשולחן הסמוך. הפרטיות מאפשרת להם גם לחשוב טוב יותר ולהיות יצירתיים.
  • אקוסטיקה – מחיצות אקוסטיות הן מחויבות המציאות גם בעסק שכל כולו עבודה משרדית מול המחשב, תכנות או עיצוב שאינם מחייבים שיחות רבות. לשם כך יש חדרי ישיבות וחדרים קטנים שבהם אפשר לנהל שיחות מבלי להפריע לאחרים.
  • חלוקת החלל לתאים הופכת את ארגון המשרד לפונקציונלי יותר ולמסודר יותר, כך שאפשר לחלק למדורים ולהושיב במקומות מרוכזים אנשים שעובדים על אותו נושא או באותה עבודה.
  • הרעש הבלתי נסבל שחוזר כמו הד מהרצפה ומהקירות חייב לקבל ריכוך ובלימה בעזרת מחיצות אלה כדי שאפשר להתרכז ולחשוב.
  • חלוקה עיצובית מחדש של חללים ויצירת חדרים קטנים יותר מבלי שתצטרכו לשבור קירות הן יתרונות נוספים של הצבת מחיצות. תכננו זאת בצורה מעשית.

מחיצות אקוסטיות גם במשרדים רגילים

מחיצה אקוסטית שנבנית כדי לחלק את החלל הפתוח אינה מחייבת רק אדריכלות כזאת. אפשר להקים מחיצות אקוסטיות כאלה, ואף מומלץ לעשות זאת, בין מדורים ומחלקות שונות. כאשר במחלקה מסוימת נהוג לשבת בשקט ולתכנת או לעצב מול המחשב או שולחן העבודה מבלי לנהל שיחות ודיונים, כל מחלקה אחרת עלולה להפריע לחשיבה ולריכוז שלהם אם יצמידו אליהם עובדים שחייבים לנהל דיונים וישיבות כל הזמן. מחיצה שמבודד רעש כזה או לפחות מקטינה אותו למינימום האפשרי.

לבחור נכון חברה שמתמחה במחיצות אקוסטיות

מחיצות אקוסטיות נבנות מחומרים שונים שהוכחו עד כה כיעילים בבידוד רעש בהצלחה. כדי למצוא חברה כזאת, הציצו בקטלוג המחיצות האקוסטיות של חברת אופיס דיזיין, חברה המתמחה שנים רבות בריהוט משרד ובכך יכולה להציע לכם ייעוץ מקצועי בעניין המחיצות האקוסטיות שנחוצות לכם. החומרים תקניים ובעלי אחריות, היעילות שלהם בבידוד מוכחת והמחיצות זוכות למוניטין רב הן מבחינה אסתטית והן אקוסטית, כך שאופיס דיזיין יכולה להציע לכם גם סגנונות שונים לכל חברה שנזקקת לכך.

מחיצות אקוסטיות

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים