מחיצות אקוסטיות מחיר משתלם

היבט חשוב במקומות עבודה רבים היא תחושת הקהילה בין העובדים: בין אם מדובר בסיעור מוחות משותף עם המחלקה או האנשים היושבים אחד ליד השני באותו אזור עבודה – היצירתיות היא, ללא ספק, ערך משמעותי. מחיצות אקוסטיות מסייעות לעסקים רבים הפועלים בשיטת האופן ספייס לשמור על מידת הפרטיות הנדרשת. בסיוען של המחיצות האקוסטיות נוצר האיזון המושלם של שקט וריכוז, לצד עבודת צוות חיובית.

 

השיקולים בבחירת מחיצות אקוסטיות

יצירת אווירה חיובית בעבודה היא הכרחית, ובעלי עסקים מתבלטים ארוכות כיצד ניתן לפתור חידה זו. אחד הפתרונות לכך בהחלט מתבטא במחיצות האקוסטיות: בין אם מדובר בעיצוב אסתטי של המשרד וחלוקה נאה של חלל הנכס, או החופשיות ביצירת דיונים בין העובדים – אמצעי עיצובי זה מומלץ ביותר. מהם השיקולים בעת בחירה במחיצות אקוסטיות? נבחן כמה מהן:

  • עובי המחיצה וחומרי הגלם המרכיבים אותה הם, ללא ספק, פרמטרים חשובים: כאשר מדובר בעובי המחיצה האקוסטית, ככל שהיא תהיה עבה יותר – כך תצליח לבודד רעשים טוב יותר. במקביל, שימוש בחומרי גלם מתאימים יכולים להשפיע גם כן על רמת הבידוד של המחיצה: סוגי בד וצמר שונים, למשל, יביאו לאיכות בידוד אקוסטי גבוהה.
  • מחיצות אקוסטיות ניידות הן בחירה מצוינת לעסקים חדשים שהולכים ומתרחבים – אך לא רק. בנוסף, ניתן להתקין מחיצה ניידת זו באופן עצמאי וללא סיוע של איש מקצוע – היבט שמשפיע ישירות על מחיר המחיצה.
  • בשל העובדה שמחיצה אקוסטית מבודדת רעשים, היא מספקת שקט רב לעובדים לצידה. בהתאם לכך, היא מתאימה לסוגי עסקים רבים: החל מיצירת קליניקה בתוך הבית היוצרת אינטימיות בין אזור העבודה לשאר החלקים בנכס, לצד יצירת שקט למתכנתים הזקוקים לריכוז מרבי בעת כתיבת קוד.

 

לשמור על ריכוז בעבודה

בין אם אתם עובדים כרופאים, מתכנתים, ובין אם אתם עובדים מהבית או ממשרדי החברה – מחיצות אקוסטיות יכולות לסייע לריכוז כמו גם ליצירת דיונים בעת הצורך ואף לעיצוב מיוחד. סוגי המחיצות של אופיס דיזיין יתרמו לאווירת עבודה חיובית.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים