מחיצה אקוסטית

יש דרכים רבים לבנות ולעצב משרד או חלל עבודה גדול שמיועד לאנשים רבים. העיצוב מחדש של חללים אלה וחלוקתם מחדש באמצעות מחיצה אקוסטית נחוץ במיוחד היום, כאשר כל כך הרבה חללי עבודה משותפים מתפשטים ברחבי הארץ ומצליחים לשבות את לב העובדים ולמשוך אותם למקום זה. בחללים אלה יושבים אנשים רבים שעובדים על נושאים ותחומים שונים, ולכן יש להפריד ביניהם לפחות מבחינת הפרטיות והאקוסטיקה, כדי להגביר את היכולת לשהות במקומות כאלה שעות רבות מבלי לרצות לעזוב.

הסיבות שבגללן נחוצה מחיצה אקוסטית בחללי עבודה

  • רעש הוא אינו פקטור סובייקטיבי. יש מדדים ברורים לקביעת רמתו ואנחנו יודעים שהרעש בחללי עבודה משותפים הוא גדול גם כאשר כל אחד רק מקליד על המחשב שלו ותו לו. ההצטברות של הדציבלים יחד עם ההד שחוזר מהקירות עלול להחריש אוזניים, או לפחות להפריע לעובדים רבים להתרכז.
  • זיהום רעש זה מפריע גם ליצירת אווירה נעימה ולפרטיות העובדים. נכון ששיחות עבודה נמרצות בטלפון אי אפשר כמעט לעשות במקומות כאלה וחייבים למצוא חדר סגור, אבל גם כאשר יש בירורים שונים וקצרים, המחיצה האקוסטית מסייעת מאוד להקטין למינימום ההכרחי את המטרד.
  • חלוקה אסתטית יותר. אמנם אנחנו חיים בעידן שיתופי מאוד, אבל גם בעידן כזה נחוצה פרטיות לפחות למראית עין, כאשר התאים שנוצרים בין המחיצות מאפשרות לאנשים נינוחות רבה יותר ומעין תחושת שייכות לתא, לשולחן העבודה, לפינה האישית בתוך חלל גדול. זה חשוב במיוחד בעידן המנוכר של העבודה ועוד בחלל גדול.
  • אסתטיקה. זו ההזדמנות שלכם ליצור אסתטיקה חדשה במשרד על ידי המחיצות הדקורטיביות, שעליהן יוכלו העובדים גם לתלות את החפצים האישיים שלהם.

בחירת נכונה במחיצה אקוסטית

חברה שמתמחה שנים רבות בהקמת מחיצות אקוסטיות ושאר הפונקציות המשרדיות שנחוצות לכם היא חברת אופיס דיזיין, חברה גדולה ומוכרת שמבטיחה לכם מקצועיות ואמינות. האחריות על מוצריה מוכיחה לכם שמדובר במוצרים תקניים מאיכות מעולה, שמעניקים לכם את כל היתרונות שמחיצה אקוסטית איכותית ודקורטיבית מביאה אתה לעסק שלכם. יש סגנונות רבים שתוכלו לבחור מהם, ויש גם מחיצות בהתאמה אישית ולא רק של המידות אלא גם של הטעמים ויועצי החברה עומדים לשירותכם.

מחיצה אקוסטית

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים