מחיצה אקוסטית בצפון

מחיצה אקוסטית מאפשרת עבודה משרדית בחלל פתוח: בין אם מדובר בחלוקה נוחה ומודולרית למחלקות, יצירת שטחי עבודה שקטים לצד יצירת דיון סוער עם העמית לעבודה שיושב לצדך ועוד – מחיצה מסוג זה מאפשרת אינטימיות לאורכו של יום עבודה ארוך ובמקביל היא קלילה מספיק כדי שעובדי המחלקה יפנו אחד אל השני וישמרו על קשרי עבודה תקינים. עדיין מתלבטים אם מחיצה אקוסטית היא הבחירה הנכונה עבורכם? הצוות של אופיס דיזיין יעזור לכם להגיע להחלטה!

 

מחיצה אקוסטית: מתאימה לכל עסק

השימוש במחיצה אקוסטית, לאורך השנים האחרונות, הולך ותופס תאוצה: בין אם בבתי עסק שונים כמו משרדי ממשלה ומקומות בילוי, או שמא עבור אלו העובדים מהבית – מחיצה זו היא אמצעי יעיל לחלוקה בין מחלקות שונות ופינות עבודה שקטות. בין אם אתם מעוניינים במחיצה אקוסטית קבועה, ניידת או מתקפלת, מטרות מחיצה זו הן רבות:

  • אם אתם משכירים אולמות או כיתות לצורך אירועים שונים כמו הרמת כוסית בחגים, סמינרים או כנסים, ריבוי אירועים רועשים אלו דורש שקט. משום שאירועים אלו מתקיימים, במקרים רבים, בו זמנית באותו אולם, מומלץ להיעזר במחיצה אקוסטית כדי להטיח אינטימיות וריכוז באירוע בו המוזמנים משתתפים.
  • עסקים רבים עובדים בחלל הנחשב כאופן ספייס. עם זאת, וכדי לאפשר חלוקה ברורה בין מחלקה ומחלקה – ולאפשר להן לעבוד בשקט וריכוז מקסימליים, מומלץ להשתמש במחיצה אקוסטית כדי לאפשר אווירת עבודה נוחה.
  • ניתן למצוא מחיצה אקוסטית לא רק בבתי עסק, אלא גם אצל אנשים העובדים מהבית. למה הכוונה? אנשים רבים, הפותחים קליניקות ועובדים כעצמאיים, יעדיפו, לפחות בהתחלה, לעבוד עם לקוחותיהם מביתם. עם זאת, ובכדי ליצור הפרדה מכובדת בין חיי העבודה לבין אלו הביתיים, מומלץ להפריד באופן ברור באמצעות מחיצה זו, שאף תמנע רעשים מבחוץ ומבפנים.

 

ליהנות מכל העולמות – עם ציוד מקצועי

בין אם אתם מארחים אנשים בביתכם, ובין אם אתם זקוקים לשקט מרבי בעת העבודה – מבחר מחיצות אקוסטיות אותו אופיס דיזיין מציעה יסייע לכל מטרה.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים