כסא משרדי

משרד אינו שלם ללא כסא משרדי. בעלי ארגונים, חברות ועסקים מודעים לחשיבותה של בחירת כסאות טובים ואיכותיים. זאת משום שהעובדים והמנהלים יושבים במשך רוב שעות העבודה כדי לטפל בעניינים משרדיים שונים ולהעניק שירות טוב ללקוחותיהם. כסאות משרדיים נוחים ואיכותיים תורמים לערנותו של העובד במהלך כל שעות העבודה ועוזרים לו להינצל מפני בעיות גופניות כמו כאבי גב ואגן או צוואר תפוס.

סוגים של כסא משרדי

ישנו מגוון רחב של כסאות משרדיים. אלה כמה מהם:

  • כסאות מנהלים – כסאות מסוג זה מותאמים לישיבה ממושכת. הם אמנם נקראים כסאות מנהלים, אך לפעמים ניתן למצוא אותם בחדרי עובדים שונים שאינם בהכרח מנהלים. הכסאות מותאמים מבחינה אגרונומית לגופו של האדם, על מנת לעזור לו לשמור על גב ישר ובריא לאורך כל התקופה.
  • כסאות מזכירה – סוג נוסף של כסא משרדי שנועדו לשמור על יציבות העובד במשך כל השעות שבהן הוא יושב במשרד וקם רק להפסקות קצרות להתרעננות. ישנם סוגים שונים של כסאות מזכירה כמו כסאות מרופדים או כסאות רשת.
  • כסאות אורח – כסאות המתאימים יותר לאנשי עסקים שבאים מבחוץ לצורך ישיבות או לעובדים פוטנציאליים שבאים לראיון. עם זאת, ישנם כסאות אורח המשמשים את העובדים לישיבה ממושכת בעבודה.
  • כורסאות המתנה – כורסאות או כסאות המתנה מתאימים במיוחד לחדרי המתנה של עסקים שונים כמו רופאי שיניים או מספרות, וכן במשרדים השונים לצורך התרעננות העובדים במהלך ההפסקות. הכורסאות האלה נוחות במיוחד ולא נועדו לישיבה ממושכת במשך רוב שעות היום, בניגוד לסוגי הכסאות האחרים שהוזכרו כאן.

אופיס דיזיין – לבחור את הכסא המושלם

אופיס דיזיין מציעה מגוון רחב של כסאות מכל הסוגים. מבין הכסאות ניתן למנות כסאות מנהלים כמו מטריקס, סוויס, סקטור וכן כסאות מזכירה מדגם גל או סיוון. באופיס דיזיין מודעים לחשיבותה של בחירת כסא משרדי נוח וטוב, ולכן הצוות המקצועי עומד לשירותכם כדי להתאים לכל עובד את הכסא הנכון. בחברה תוכלו לנסות את הכסאות השונים ולראות מה מתאים לכם. כמו כן, באופיס דיזיין תוכלו למצוא רהיטים שונים אחרים למשרד הכוללים שולחנות משרדיים, ארונות, וילונות הצללה או מדפים. ניתן גם להתעדכן במבצעים השונים באתר ולרכוש רהיטים במחיר זול מבלי להתפשר על איכות.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים