כסא משרדי מחיר

בשנים האחרונות, יום העבודה בישראל הולך ומתארך, ובהתאם, אנחנו מבלים שעות ארוכות  בישיבה מול המחשב. כסא משרדי מותאם לישיבה ארוכה שתקל על בריאות הגב שלנו, ובמקביל תצליח לשמור על החזון העיצובי הכללי של המשרד. בין אם אתם יושבים בישיבות שלא נגמרות, עובדים בדלפק הקבלה או ממתינים על כורסאות ההמתנה בכניסה למשרד – על הכיסאות המשרדיים להיות נוחים, ייצוגיים ועמידים לאורך זמן.

 

דגשים חשובים בבחירת כסא משרדי

בין אם מדובר בכיסאות מנהלים, כסא אורתופדי משרד או כסא מחשב: על כסאות אלו להיות איכותיים כך שבריאות העובדים ותפוקת עבודתם תישאר ברמה גבוהה. לקראת בחירת הכיסא בפועל, נדון, בקצרה, מדוע יש להתעקש ולבחור כיסא נוח למשרד ואילו פרמטרים הופכים אותו לכזה?

  • מדוע חשוב לבחור כיסא משרדי איכותי?

השעות אותן אנו מעבירים ביום עבודה הן, כאמור, ארוכות. בהתאם, בחירה בכיסא משרדי איכותי – ואף אורתופדי, ישמרו על בריאותם של העובדים: בין אם מדובר בכאבי צוואר, יציבה לא נכונה או שרירי גב שנתפסו, ישיבה על כיסא משרדי תמנע בעיות אלו. במקביל, שימוש בכיסא משרדי מסייע לתפוקה גבוהה שלהם לאורכו של יום עבודה. למה הכוונה? כדי שהעובדים ישמרו על ערנות, לצד ישיבה זקופה, כיסא זה יאפשר להם לצלוח את יום העבודה בשלמותו תוך שמירה על תפוקה גבוהה ואיכותית.

  • כיצד לבחור כיסא משרדי?

בבואכם לבחור כיסא משרדי, חשוב שתכירו מספר פרמטרים חשובים בכיסא איכותי ונוח. פרמטר ראשון מתייחס למשקל הכיסא. במילים אחרות – כאשר הכיסא שוקל יותר הוא ייחשב לאיכותי יותר, וזאת משום שהחומר – בין אם מדובר במנגנון או בבוכנה – המרכיב את הכיסא עבה, כך איכות הכיסא גבוהה יותר והסבירות שהוא יתקלקל נמוכה. פרמטר נוסף בבחירת הכיסא מתייחס לאיכות המושב של הכיסא. לרוב, עבור הכיסא יהיו שלושה סוגים שכל אחד מהם נושא איכות ברמה כזו או אחרת. אנשי מקצוע יוכלו להסביר לכם על מהות כל ספוג ולהמליץ לכם על הסוג השלישי , ספוג יצוק, שכן הוא קפיצי השומר על צורתו לאורך השנים.

 

כסאות משרדים – ליום עבודה קליל ומהנה

מעוניינים לרכוש כסאות למשרד? הצוות המקצועי של אופיס דיזיין יתאים עבורכם את הכסא המושלם.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים