כסא מנהלים

מנהלים הם האנשים העסוקים ביותר בחברה. הם יושבים במשך שעות מול המחשב במשרד ומטפלים בנושאים שונים. עם זאת, ישיבה ממושכת עלולה לפגוע בבריאות, ולכן חשוב לבחור כסא מנהלים נוח. כיסא המנהלים המתאים ימנע מהיושב עליו לפתח כאבי גב וצוואר ויעזור לו בשמירה על בריאות תקינה. מסיבה זו, חשוב להשקיע זמן ומאמץ בבחירת הכיסא הנכון שישמור עליכם גם כשאתם נמצאים שעות רבות במשרד.

כיצד לבחור כסא מנהלים

הדגשים האלה יעזרו לכם בבחירת הכיסא המתאים לכם:

  • לא רק עניין של עיצוב – מנהלים לא מעטים בוחרים את כיסא המנהלים שלהם על פי המראה החיצוני שלו, ואינם טורחים לנסות אותו בחנות הרהיטים לפני הרכישה. אמת, רבים מכם דואגים למראה ייצוגי במשרד שאליו אתם מזמנים אנשי עסקים כדי לקיים פגישות, אך מכיוון שאתם יושבים במקום אחד במשך שעות, חשוב גם שהכיסא היפה יתמוך בישיבה זקופה ויציבה.
  • לבחור כיסא אורתופדי – כיסא מנהלים טוב מאושר בדרך כלל על ידי אורתופדים. הוא מסייע לכם לשמור על ישיבה זקופה במהלך היום, מבלי שתרגישו בכאבי גב או עייפות. כך או כך, גם אם אתם יושבים על כיסא שעבר את כל האישורים האורתופדים, חשוב לקום מדי פעם ולעסוק בפעילות גופנית קצרה במהלך שעות היום, פעילות אשר תעזור לכם לשמור על אורח חיים בריא.
  • להתאים את הכיסא למבנה הגוף – לכל אדם מבנה גוף ייחודי משלו, ולכן כיסא מנהלים שמתאים לאדם נמוך קומה, למשל, לא יתאים בהכרח לאדם גבוה. משום כך, מומלץ להתייעץ עם מומחים לפני בחירת הכיסא.
  • לבחון את המפרט – בדומה למכשיר סלולרי הכולל מסך או סוללה, גם כיסא המנהלים מגיע עם מפרט טכני משלו. כאשר אתם בוחרים כיסא, ודאו כי יש לו את המאפיינים הדרושים כדוגמת משענת, מנגנון להכוונת המושב, תומך גב תחתון, גלגלי סיליקון או משענת לראש ולצוואר.

מתאימים כסא מנהלים עם אופיס דיזיין

אם אתם מחפשים כיסא מנהלים נוח ואיכותי, תוכלו לפנות לחברת אופיס דיזיין. החברה מספקת מבחר רחב של כיסאות מנהלים ממגוון סוגים כמו כיסא מיסטרל, פנטגון, סוויס, עדי ועוד. הצוות המקצועי של אופיס דיזיין ישמח לבחור ביחד אתכם את הכיסא המתאים לכם, כדי למנוע הופעות בלתי רצויות של כאבים בגוף שמקורם מישיבה ממושכת.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים