כסא מנהלים מחיר משתלם

החזות של כל משרד וחלל עבודה מושפע מאלמנטים רבים, וריהוט הוא בהחלט אלמנט מרכזי. כסא מנהלים הוא אחד מהם: הרי כל עובד בכיר בחברה המכבד את עצמו מעוניין בכיסא היוקרתי והנוח ביותר שיש לחנויות ריהוט להציע. בין אם הוא אורתופדי, או בעיקר מפואר ומנקר עיניים: חשוב להשקיע בכסא משובח שישרת אתכם נאמנה לשנים רבות.

 

כסא מנהלים: עולם ומלואו

אין ספק שריהוט משרדי הוא עולם ומלואו הכולל כסאות, שולחנות וציוד נוסף המשרת את עובדי החברה בהתאם לכל צרכיהם. כאשר מדובר בכיסאות משרדיים – רצוי שלכל עובד יותאם הכיסא הרלוונטי עבורו: בין אם אתם עובדי מנהלה, עורכי דין, מתכנתים או כלכלנים – הכיסאות עליהם תשבו לאורכו של יום עבודה ארוך הם בעלי חשיבות עצומה. היבט זה בא לידי ביטוי במיוחד עבור מנהלים בכירים – הכיסא עליו הם יושבים מסמל הרבה מעבר לנוחות ושלל היבטים ארגונומיים אחרים: הכיסא הוא סמל סטטוס למעמד של המנהל בחברה. בהתאם לכך, בחירה מוקפדת בכיסא מנהלים נושאת עמה חשיבות רבה. אילו פרמטרים משחקים תפקיד בתהליך בחירה זה?

משענת הגב – לרוב, כיסאות המיועדים למשרד אמור להיות גדולים יחסית לכיסאות אחרים. למה הכוונה? התמיכה שהם מעניקים אמורה לשרת את העובדים, את בריאותם והתפוקה היעילה שלהם לאורך יום עבודה שגרתי. משענת הגב של הכיסא, בהתאם לכך, אמורה לספק תמיכה מלאה לגב של האדם היושב על הכיסא. אם המשענת והגובה שלה אכן  מכסים את הגב שלכם במלואו – כולל הראש, המשענת, בהתאם, היא בעלת פוטנציאל איכותי ובריאותי.

חומרי גלם המרכיבים את הכיסא – בין אם מדובר בריפוד המושב, הבסיס של הכיסא או הגלגלים שלו: חשוב לוודא שאתם מקפידים על כל היבט בעת בחירת הכיסא. עור, למשל, נחשב לחומר פופולרי לכיסאות מנהלים רבים, שכן רבים חושבים שמראה זה מסמל יוקרה ואיכות – ובהתאם, העובדים והלקוחות הפוטנציאליים מתרשמים ממה שכיסא זה מייצג.

פרמטרים נוספים וחשובים ביותר בעת בחירת כיסא מנהלים כוללים את משקל הכיסא והבסיס שלו, גודלו של הכיסא והאם הוא מתאים לאופי החדר ולגודלו של השולחן.

 

ריהוט מיוחד למנהל הבכיר

מעוניינים בכסא מנהלים אך הולכים לאיבוד בתהליך? אצל אופיס דיזיין תוכלו ליהנות מתהליך החיפוש ולהגיע לבחירה הנכונה עבורכם!

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים