כסא מנהלים אורטופדי

החיים המודרניים שלנו מזמנים עבודות רבות שמצריכות ישיבה ממושכת במשך כ-8 שעות ביום. בין אם אתם עובדים מהבית או המשרד, ובין אם אתם סטודנטים הלומדים באחד ממוסדות הלימוד, נראה שיצא לכם לשבת לא מעט בחיים. כיסאות נוחים כמו כסא מנהלים אורטופדי, למשל, נועד לעזור לנו לעבוד בישיבה במשך שעות רבות מבלי לפגוע בבריאותנו. כאשר בוחרים כיסאות אורטופדיים חשוב לשים לב לכמה דגשים מרכזיים.

מאפייני כסא מנהלים אורטופדי

  • מנגנון הנעה – לכל אדם מבנה גוף ייחודי משלו. חלקנו רזים יותר, נמוכים מעט, גבוהים או מלאים קצת יותר. מכל מקום, בכל כיסא אורטופדי צריך להיות מנגנון הזזה, כך שאפשר יהיה לכוון את הכיסא לפי הצורך.

  • משענת טובה – כיסא מנהלים אורטופדי טוב צריך להיות כיסא בעל משענת גמישה לגב, במטרה לתמוך בגב באזור של המותניים והחוליות. חשוב לתמוך דווקא בחוליות האלה, משום שבהן עלולה להיגרם בדרך כלל פריצת דיסק.

  • בד למניעת זיעה – חשוב לרכוש כיסאות העשויים מבד שמונע זיעה. כך שבחודשי הקיץ, אם מתקלקל המזגן במשרד, ניתן יהיה למנוע את התופעה של כיסאות דביקים.

  • איכות החומר – חשוב לבחור כיסא שעשוי מחומרים איכותיים, ולא להתפשר על כיסא אורטופדי שעשוי מחומרים זולים יותר שעלולים להרוס אותו.

  • מחיר – לבריאות שלנו אין מחיר, ולכן מומלץ להשקיע בכיסא אורטופדי יקר כדי לוודא שהגב וחגורת הכתפיים שלנו מקבלים את הטוב ביותר.

  • עיצוב – אם וידאתם שזה הכיסא המתאים עבורכם, אפשר גם לדאוג לעיצוב מתאים. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בתחום העיצוב כדי להתאים את הכיסא האורטופדי למשרד בדרך הטובה ביותר.

אופיס דיזיין – הדרך לישיבה בריאה

אופיס דיזיין מציעה מגוון רחב של כיסאות, וביניהם גם כיסא מנהלים אורטופדי, במטרה לספק פתרון איכותי לאנשים שעובדים כל היום במשרדים או מהבית ונאלצים לשבת במשך שעות ארוכות. באופיס דיזיין תוכלו למצוא רהיטים כמו כיסאות מנהלים עבור עובדים בכירים שנאלצים להישאר במשרד גם מחוץ לשעות העבודה, כיסאות מזכירה עבוד פקידים ותלמידים, כיסאות אורחים לאנשי עסקים שבאים למשרד, כורסאות המתנה לחדרי המתנה במשרדים של בעלי עסקים פרטיים, שולחנות משרדיים, שולחנות מחשב, ארונות למשרד, וילונות הצללה או ריהוט לגן הכולל פינות ישיבה.

כסא מנהלים אורטופדי

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים