כסא מזכירה

בימינו קיימת דרישה לכיסאות נוחים המתאימים לישיבה ממושכת. כסא מזכירה מתאים למצבים שונים שבהם נדרשים עובדים או תלמידים לשבת במשך שעות. כסאות מזכירה מותאמים לישיבה ממושכת בשל המבנה המיוחד שלהם, התאמת לגוף האדם והריפוד הנוח. את הכסאות האלה ניתן להתאים גם מבחינת עיצוב לכל חדר משרדי או סביבה לימודית. לא מומלץ להתפשר על איכות הכסא כשבוחרים את הכסא המתאים, ולכן כדאי להקדיש לבחירה מחשבה וזמן.

למעבר לקטלוג המלא לחצו כאן

למי מתאים כסא מזכירה

כסאות מזכירה מתאימים למצבים שונים. אלה כמה מהם:

  • עבודה משרדית – עבודה במשרד מול מחשב מצריכה כוחות ריכוז רבים. מדובר בישיבה במשך כ-8 שעות ביום הכוללות הפסקות קצרות באמצע. עבודה מסוג זה מצריכה כיסא נוח ומתאים כמו כסא מזכירה, כדי לאפשר לעובדים לעבוד שעות רבות מבלי לפגוע בגב או בעמוד השדרה.
  • דלפק קבלה – פקידים בדלפק קבלה יושבים במשך זמן רב ועוסקים במענה טלפוני, בתיוק מסמכים וכדומה. הם זקוקים לכסא נוח כדי שיוכלו להמשיך ולתפקד במשך זמן רב.
  • כיתות לימוד – מרבית הלימודים באוניברסיטה, במכללה או בכל מוסד לימודים אחר כוללים ישיבה במשך כ-7 עד 8 שעות לימוד. אם לא מדובר בשיעור מעבדה שבו צריך לעמוד ולעבוד עם מבחנות או בשיעור התעמלות שבו אין צורך בכסאות, מרבית החומר מועבר לתלמידים בכיתה, בעודם יושבים שעות ארוכות ומקשיבים למורים. משום כך, זקוקים התלמידים לכיסאות נוחים.
  • עבודה מהבית – ישנם אנשים כמו כותבים או מתכנתים שעובדים מהבית. גם אנשים שעובדים מהבית ולא מהמשרד צריכים לדאוג לבריאותם, לרכוש כסא מזכירה איכותי ולא להסתפק בכיסא ביתי רגיל בעבודה תוך ישיבה על המיטה או על הספה בסלון – כל אלה עלולים לפגוע בבריאות.

אופיס דיזיין – הפתרון לישיבה נכונה

בחברת אופיס דיזיין דואגים לבריאות שלכם ומודעים לעובדה שאתם צריכים לעבוד במשך כמה שעות טובות בישיבה מול מחשב כדי להרוויח את פת לחמכם. אופיס דיזיין כאן כדי לעזור לכם לבחור את הכסא המתאים עבורכם. תוכלו להתרשם ממגוון כסאות המזכירה המוצעים לכם – כסאות מרושתים או מרופדים – וכן ממבחר רחב של שאר רהיטים כמו כורסאות לחדר המתנה, כסאות מנהלים, פינות ישיבה לגן, וילונות הצללה, ארונות למשרד לאחסון חפצים, שולחנות משרדיים וכדומה.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים