כסא מזכירה מחיר משתלם

אין לזלזל בעבודה משרדית: בין אם מדובר בכתיבת דו"חות מול המחשב, או תיוק מסמכים רבים, אנחנו מבלים שעות ארוכות בישיבה. כסא מזכירה, בהתאם, הוא פריט חשוב ביותר. מדוע? בזכותו העובדים ייהנו לתמיכה מלאה בגב, וכתוצאה מכך, התפוקה שלהם תהיה גבוהה. רוצים לרהט את המשרד שלכם ובמקביל לסייע לבריאותם של העובדים שלכם? רכשו כסא מזכירה לישיבה נוחה ומועילה!

איך לבחור כסא מזכירה?

מרבית המשרות, כיום, דורשות ישיבה ממושכת על הכיסא. לכן, כאשר אתם ניצבים בפני ההחלטה המכריעה של איזה כיסא לרכוש למשרד או לחדר העבודה שלכם – אנא בחרו בכיסא מזכירה; כיסא שיסייע לכם ולעובדים שלכם להתרכז. ייתכן וזהו שם מעט מטעה, אך בפועל כיסא מזכירה איננו מיועד אך ורק למזכירות במשרדים השונים. כמובן, מדובר בעובדות המהוות כרטיס הביקור בכל מקום עבודה המכבד את עצמו – ולכן עליהן לשבת על כיסא איכותי. עם זאת, כיסא מסוג זה מיועד לקהלים רבים נוספים המבלים את יומם – ואף לילות לבנים – בישיבה. בהתאם, כיסא מזכירה איכותי ישפיע על איכות העבודה והריכוז שלנו. כיצד בוחרים כיסא מזכירה? נסקור, בקצרה, מספר דגשים:

  • על הכיסא להיות מתוכנן כך שניתן יהיה לעבוד עליו באופן אינטנסיבי ומאומץ. למה הכוונה? רצוי שהמנגנון של הכיסא יהיה סינכרוני ואף ניתן יהיה לכוון באמצעותו את עוצמת הנדנוד בהתאם לגובה של הבן אדם היושב ומשקלו. בנוסף, על המנגנון להשפיע על זוויות הישיבה ועל כמות התחנות שלהן כך שישפיעו נכונה על משענות הידיים.
  • לצד הנוחות המתבקשת עבור אנשים שיושבים שעות ארוכות, חשוב גם לבחור בריפוד איכותי עבור הכיסא. למה הכוונה בריפוד איכותי? בשל הישיבה הממושכת על הכיסא, הוא עלול להתלכלך. בהתאם כך, מומלץ לבחור בכיסא בעל ריפוד שיהיה נוח לנקות אותו.
  • היבט נוסף וקריטי בעת בחירת כיסא מזכירה מתייחס לגלגלים: כדאי לבחור כיסא המתנייד על גלגלים, כך שהעובדים יוכלו לעבור בנינוחות עם הכיסא מנקודה אחת לשנייה.

כסא מזכירה – ליום עבודה משמעותי

מרביתנו רואים בעבודה כבית שני. בהתאם, בחירה בכיסא מזכירה נוח משפיע רבות על בריאות הגוף שלנו, כמו גם על התפוקה היומית ועל מצב רוחנו. אצל אופיס דיזיין תוכלו למצוא מבחר רב של כיסאות מסוג זה.

 

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים