כסא בר מעץ

כסאות בר מעץ הפכו לפופולריים במהלך השנים לא רק במקומות ציבוריים כמו פאבים, ברים או מסעדות, אלא גם בבתים הפרטיים. אנשים רבים אוהבים להכניס כסא בר מעץ אחד או שניים כדי לשבור את האווירה עיצובית ולהכניס קצת שוני לבית. כל בני המשפחה יכולים ליהנות מישיבה על הכיסאות הגבוהים: המבוגרים יכולים לגוון קצת ולעבור לשבת בכיסא בר במקום בכיסא הרגיל, והילדים יאהבו להרגיש שהם יושבים במקום גבוה.

לצפייה בקטלוג כסאות הבר שלנו

כיצד לשלב כסא בר מעץ בעיצוב

מכיוון שכיסאות הבר מעץ הם כיסאות גבוהים, הם נוטים לבלוט בנוף העיצובי. עיצוב בלתי נכון עלול לשבש את המראה האסתטי של הבית ולגרום לכל כיסא בר מעץ להיראות כמו מנוף בתוך שורה של בניינים נמוכים. משום כך, אלה כמה דגשים שכדאי לשים אליהם לב לפני שבוחרים כיסאות בר:

  • רהיטים גבוהים – כדי להתאים את כיסאות הבר לנוף החדר, חשוב לדאוג לכך שהרהיטים האחרים יהיו גבוהים, והכוונה היא לשולחן או שיש גבוה. בדרך זו, יוכלו הכיסאות להיטמע בנוף.
  • כיסאות שימושיים – לא זו בלבד שכיסאות הבר צריכים להיות יפים, הם צריכים להיות גם נוחים ליושבים. לכן, מלבד העיצוב נסו את הכיסאות לפני שאתם רוכשים אותם וודאו כי הם נוחים לישיבה עבורכם. זכרו כי הנוחות משתנה בהתאם לצורת הגוף. כך לדוגמה, יש אנשים שיעדיפו לשבת על כיסאות עץ מרובעים ויש כאלה שיעדיפו דווקא את המבנה העגול.
  • צבע הכיסא – כיסא בר מעץ צריך להתאים לכלל צבעי החדר. בחנו את הצבעים השולטים בבית או בפינת האוכל שבהם אתם רוצים להציב את הכיסאות. אילו צבעים שולטים? האם הצבעים הבהירים או הכהים? בהתאם לכך תוכלו לבחור האם לרכוש כיסאות מעץ בהיר או מעץ כהה.

אופיס דיזיין – לבחור את כסא הבר מעץ הטוב ביותר

חברת אופיס דיזיין מספקת שורה ארוכה של רהיטים, וביניהם כיסאות בר העשויים מעץ. צוות העובדים יעזור לכם לשלב את הכיסאות בכל מקום שרק תרצו: במטבח או בחדר האוכל בבית, וכן בעסק הפרטי שלהם בין אם הוא בר, מסעדה או פאב. תוכלו להתרשם גם מרהיטים אחרים שמציעה החברה כמו פינות ישיבה לגינה, שולחנות משרדיים, כיסאות מנהלים או כיסאות מזכירה שנועדו להקל על כל מי שנאלץ לשבת ולעבוד שעות ארוכות מול מחשב.

כסא בר מעץ

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים