כסא בר מעץ מחיר

תוהים איך לרהט את המטבח? מעוניינים בכיסאות מיוחדים למשרד? כסא בר מעץ הוא הפתרון המושלם עבורכם! אין ספק שעולם הריהוט מציע, כיום, עולם של כיסאות – בין אם מדובר בכיסא מול המחשב, עבור המזכירה או לחדר הישיבות – המגוון הוא עצום. עם זאת, על הכיסאות להיות לא רק פונקציונליים אלא גם בעלי נוכחות עיצובית. כיסאות בר עשויים מעץ מציעים, אם כן, יצירתיות לצד נוחות.

איך לבחור כסא בר מעץ?

כיסא בר הוא, למעשה, שרפרף גבוה שניתן להציב עליו את הרגליים באמצעות משענת מיוחדת בעת הישיבה עליו. בשל הצורה הצרה שלו, השימוש בכיסא בר מותאם לישיבה בדלפקים, ברים וגם במטבחון במשרדים שונים. אחד הסוגים הנפוצים ביותר הוא כיסא בר עשוי עץ. בבואכם לבחור כיסא עץ, רצוי שתשאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

  1. בעת בחירת כיסאות בר, חשוב שתקדישו מחשבה לגובה המושב של הכיסא. לרוב, כיסאות בר יגיעו בשני גבהים המותאמים למרבית השולחנות בארץ. בהתאם, בין אם אתם זקוקים לכיסא בר או לכיסא חצי בר – מומלץ למדוד את השולחן עבורו אתם בוחרים את הכיסאות, ובהתאם לכך לבחור את כיסא הבר.
  2. שאלה חשובה נוספת היא איזה סוג עץ תרצו להרכיב את העץ? בין אם מדובר בכיסא בר מעץ אלון, אורן, בוק או שמא שימוש בעץ לא מלא כדוגמת MDF– הבחירה היא רבה ומגוונת. בנוסף, ניתן לשלב את העץ עם חומרים אחרים כמו מתכת: כיסאות בר אלו משלבים, למשל, רגליים ומשענת עץ לצד מושב עשוי פלסטיק או מתכת.
  3. היבט חשוב לא פחות בבחירת כיסא בר מעץ היא שאלת הנוחות: ישנם אלמנטים שונים שיכולים להשפיע על הנוחות; אלמנטים הכוללים סוג העץ ממנו מורכב הכיסא, כמו גם מושב והמשענת של הכיסא.

ריהוט מוצלח – רק עם אופיס דיזיין

כיסאות בר מעץ הם, ללא ספק, בחירה עיצובית מעולה לכל משרד ובית. הצוות של אופיס דיזיין ישמחו לסייע לכם בחירת הכיסא המתאים עבור הנכס שלכם.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים