כסא בר למטבח

כסא בר מטבח הפך היום לטרנד בקרב אנשים רבים המחפשים לבצע שינוי בביתם. כיסאות בר אינם נחלתם של מקומות ציבוריים כמו מסעדות או פאבים בלבד, אלא מצויים בכל בית פרטי. בעלי בתים פרטיים לא מעטים פונים למעצבי פנים במטרה להתייעץ עמם לגבי השילוב הטוב ביותר של כיסאות הבר בתוך המטבח שלהם. אך כמו בכל דבר בחיים, מומלץ לבחון את כל סוגי כיסאות הבר לפני שבוחרים איזה כיסא הוא המתאים לנו ביותר.

בחירת כסא בר מטבח

אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור כיסאות בר למטבח:

  • כיסא טוב הוא כיסא נוח – לפני שניגשים לאסתטיקה ולעיצוב, חשוב שהכיסא יהיה נוח. אחרי הכול, אתם רוצים לשתות בנחת את כוס הקפה שלכם מבלי לנוע מעת לעת עקב כיסא בר מטבח בלתי מתאים. משום כך, קחו את הזמן, שבו כמה דקות על הכיסא ובחנו אם אתם מסוגלים לשבת עליו ממושכות.
  • התאמה לגודל המטבח – האם יש לכם מטבח גדול או קטן? מומלץ למדוד את השטח של המטבח לאורך ולגובה כדי לבחור את גודל הכיסא המתאים.
  • כיסא בהיר או כהה – האם מרבית הרהיטים שלכם במטבח הם בעלי צבע בהיר או כהה? בהתאם לכך, תוכלו לבחור את הצבע של כיסא הבר למטבח: מעץ בהיר או מעץ כהה. עם זאת, לעתים מומלץ לשלב בין הצבעים כדי ליצור ניגוד עיצובי מעניין.
  • לבחור את סוג הכיסא – כיסא בר מטבח עשוי מחומרים שונים: עץ, פלסטיק, אלומיניום או כיסאות בעלי ריפוד. חשוב לבחון את עיצוב המטבח שלכם כדי להתאים את הסוג הנכון. כיסא בר מעץ למשל יכול להתאים למטבח בעל סגנון כפרי, בעוד כיסא בר מאלומיניום או מתכת יכול להתאים למטבח בעל עיצוב בורגני.

אופיס דיזיין – מבחר כיסאות בר למטבח

חברת אופיס דיזיין, המספקת רהיטים לבית ולמשרד, מציעה מגוון רחב של כיסאות בר למטבח, לחדר האוכל או לבית עסק. תוכלו להתייעץ עם מיטב המומחים של אופיס דיזיין ולבחור את כיסא המטבח הנכון עבורכם. כשמדובר באיכות, אין פשרות. תוכלו לנסות את כיסאות הבר בעצמכם ולבדוק אם הם מתאימים לכם. כמו כן, תוכלו להתרשם מריהוט נוסף שמציעים בחברה הכולל שולחנות משרד, כיסאות נוחים, ארונות משרדיים, וילונות הצללה וכדומה.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים