כסאות משרדיים

ריבוי משרדי העובדים במקומות שונים בארץ – בצפון, בדרום או במרכז – מביא בין השאר לביקוש הולך וגובר עבור כסאות משרדיים. כסא משרדי הוא אחד הפריטים החשובים ביותר במשרד שבו נמצאים במשך 8 שעות ביום ואף יותר. קיימים סוגים שונים ומגוונים של כסאות משרדיים כמו כסאות מנהלים, כסאות מזכירה, כסאות עובדים, כורסאות המתנה בחדר הישיבות, כיסאות אורח ועוד. בחירה נכונה של הכסא המשרדי הנכון משפיעה על אווירת העבודה במשרד.

מעבר לקטלוג הכסאות שלנו

חשיבות בחירת כסאות משרדיים

בחירת כסא משרדי אינה דבר של מה בכך מכמה סיבות:

  • שמירה על בריאות העובדים – עובדים אשר מבלים שעות ארוכות בישיבה מול מחשב עלולים לפתח בעיות בריאותיות שונות כמו כאבי צוואר או גב כתוצאה מישיבה בלתי נכונה.
  • שמירה על תפוקה – מעבר לבעיות הרפואיות, יציבה בלתי נכונה עלולה לגרום לכאבי ראש, לעייפות ולעצבנות ובכך לפגוע בתפוקתם של העובדים. זאת בעוד ישיבה זקופה על כיסאות משרדיים נוחים יכולה לתרום לערנות העובד ולעזור לו לצלוח 8-9 שעות של עבודה ביום בשלום.
  • יצירת אווירת עבודה – הכיסא המשרדי תורם לא רק לישיבה זקופה ובריאה של העובדים, אלא גם למראה הייצוגי של המשרד וליצירת מקום רציני מצד אחד, ומצד שני אווירה נוחה לעבודה. משום כך, מנהלים רבים משקיעים בעיצוב הכיסאות, כך שיתאימו לצבע הווילונות של המשרד או לשולחן העץ היפה שרכשו זה עתה.
  • התאמת הסוג הנכון – חשוב להתאים כל כסא למטרה אשר לה הוא נועד. אם הכסא מיועד לישיבה ממושכת מול מחשב, מומלץ להתאים אותו מבחינת צורת גופו של האדם. אם הכסא מיועד לאורחים או לחדר המתנה, מומלץ לרכוש כורסה נוחה.

אופיס דיזיין – המקום הנכון לרכוש בו כסאות משרדיים

צוות העובדים המקצועי של אופיס דיזיין יכול להתאים עבורכם כל כסא משרדי שתבחרו. החברה מציעה מגוון רחב של כיסאות משרדיים לכל מצב החל מכיסאות מנהלים העשויים מעור, דרך כיסאות מזכירה מרופדים או מרושתים וכלה בכורסאות נוחות לחדרי המתנה. מעבר לכך, בחברה תוכלו למצוא רהיטים אחרים המתאימים למשרד כמו שולחנות משרדיים שבאים עם מדפים, וילונות הצללה המעניקים למשרד מראה ייצוגי ויוקרתי וארונות משרדיים שבהם אפשר לאחסן חפצים כמו תיקיות, ניירת וכן חפצים אישיים של עובדים כמו בגדי החלפה או מעילים.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים