כסאות מנהל

עבודתו של המנהל אינה קלה. עליו לטפל בעניינים משרדיים רבים כמו משכורות של עובדים או פגישות עסקיות שנועדו לקדם את החברה. רוב העבודה מתבצעת בישיבה, ולכן כסאות מנהל צריכים להיבחר בהתאם. כיסא לא נוח שאינו מתאים לגופו של האדם, עלול לגרום בהמשך לעייפות, כאבי גב וצוואר ולעצבנות, ובכך גם לפגוע בתפוקת העבודה. משום כך, חשוב לבחור את כיסא המנהלים הנכון בקפידה.

דגשים לבחירת כסאות מנהל

כולנו רוצים לדאוג לבריאותנו גם כשאנו עובדים שעות על גבי שעות במשרד. אחד הגורמים המשפיעים על הבריאות הוא הכיסא שאנו יושבים עליו במשך 9 שעות ביום, ולפעמים אף יותר. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור כיסאות מנהל:

  • עניין של ארגונומיה – ארגונומיה היא התאמת הריהוט למבנה הגוף הייחודי של האדם. כדי לבחור כיסא מנהלים טוב חשוב להתאים את הכיסא לגובה האדם ולמבנה הגוף שלו מבחינת גובהה של המשענת, מיקום משענות הידיים או גובהו של הכיסא בהשוואה לשולחן הכתיבה.
  • איכות החומרים – לא רק מבנה הכיסא חשוב, אלא גם החומרים שממנו הוא עשוי. משום כך, מומלץ לפנות לחנות מוכרת וידועה שיש לה אחריות על הכיסא, ולא לקנות מחנויות יד שנייה.
  • מחיר הכיסא – לא מומלץ להתפשר על מחירם של כיסאות מנהל. כיסא זול עשוי להיות כיסא בלתי איכותי שאינו בנוי היטב, והוא עלול להוביל בסופו של דבר להליכה בלתי פוסקת לרופאים ולנטילת כדורים, עקב הבעיות הרפואיות שהוא יגרום. מחיר יקר יחסית של הכיסא, לעומת זאת, מעיד על איכות טובה.
  • עיצוב הכיסא – ניתן לבחור כיסא נוח ואיכותי שיתאים גם לשולחן הכתיבה של המשרד. קיימים סוגים רבים של כיסאות, כדוגמת כיסאות מעור או מחומרים ממוחזרים לכל מי שדואג לאיכות הסביבה.

אופיס דיזיין – הפתרון לישיבה ממושכת

בחברת אופיס דיזיין תוכלו למצוא כיסאות במגוון סוגים וגדלים, הכול בהתאם לצורך. לדוגמה, קיימים כיסאות מנהל מסוג מטריקס, מיסטרל, סוויס ועוד. צוות המומחים המקצועי של אופיס דיזיין ישמח לעזור לכם בכל שאלה ולהתאים לכם את הכיסא הטוב ביותר. כך שאם אתם רוצים לקבל שירות טוב, יחס הוגן וכיסא כלבבכם, אשר יתאים לצורת גופכם הייחודית וימנע כאבים מיותרים מבלי להתפשר על עיצוב ואסתטיקה, פנו לחברת הריהוט המשרדי.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים