כסאות מנהל מחיר משתלם

עובדה משרדית דורשת שעות ממושכות של ישיבה על כסא – במיוחד עבור המנהלים והעובדים הבכירים בארגון. כסאות מנהל מקלים על ביצוע המשימות השונות, ומאפשרות לעובדים אלו להתרכז ולהשלים אותן על הצד הטוב ביותר. לצד הפונקציונליות של כסאות אלו, חשוב להקדיש מעט מחשבה להיבט העיצובי שלהם: בין אם אתם מנהלים משרד עורכי דין, או שמא אתם חברי דירקטוריון של בנק – הכסא שלכם אמור לבטא את המעמד שלכם.

 

החשיבות של כסאות מנהל

בשונה מכסאות לאורחים או כסאות בר בחדר הקבלה של המשרד, כסא המנהל אמור להיות מותאם אחרת ליושב: משום שמנהלים נאלצים לשבת פרק זמן ממושך בישיבות, בשיחות מול לקוחות ומשרד שלהם בביצוע העבודה השוטפת, על הכסא לכלול היבטים שונים שיסייעו בכך. בבואכם לבחור את הכסאות למנהלים, חשב שתתמקדו בשאלות הבאות:

  1. האם קיים בכסא ריפוד נושם? – בריפוד נושם הכוונה לחומר שימנע הזעה או בד שאיננו סינתטי כדי להימנע מאפשרות של אי נוחות או החלקה מהכסא. במקביל, ריפוד עשוי עור מעניק, ללא ספק, מראה יוקרתי אך הוא אינו נחשב לריפוד נוח שמתאים לישיבה ארוכה. בנוסף, כאשר אתם בוחרים בריפוד, חשוב שהוא יתאים גם למושב, גם למשענת הגב וגם למשענת הידיים במקביל.
  2. האם הכסא מחזיק בתקן הישראלי? – כסא מנהלים מיועד לעובדים הרואים עצמם משרתים את הארגון לטווח ארוך. בהתאם, על הכסא להיות נוח כמו גם לשאת את המשקל של העובד לתקופה ממושכת. כדי שהכסא יחזיק מעמד, והגלגלים שלו לא ישחקו במהירות, חשוב שכסא זה יחזיק בתו תקן ישראלי.
  3. איזו חנות מציעה לכם את המחיר המשתלם ביותר? – בעת הבחירה בכסא הנוח והיוקרתי ביותר, חשוב לבצע השוואת מחירים בין הכסאות השונים שמצאו חן בעיניכם. עם זאת, הכסא הזול ביותר לאו דווקא יבטיח איכות. לכן, חשוב לקחת בחשבון את כל הפרמטרים האלו בעת בחירת הכסא ורכישתו.

 

נוחות ויוקרה בעת הישיבה

בחירה בכסאות מנהל היא איננה פשוטה, וכוללת היבטים שונים כמו תמיכה מושלמת לגב, לצוואר ולידיים כמו גם עיצוב מיוחד. אם גם אתם מחפשים אחר כסא המנהלים המושלם – צרו קשר בהקדם עם אופיס דיזיין.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים