כסאות מנהלים

כאבי גב, צוואר ואגן הם מחלה מקצועית של מנהלי חברה לא מעטים בישראל. ישיבה ממושכת מול מחשב או מול לקוח עסקי וחוסר פעילות גופנית אינם תורמים לשמירה על הבריאות. כדי למנוע את תופעות הלוואי הבלתי רצויות של ישיבה מאולצת במשך שעות, מומלץ לבחור כסאות מנהלים טובים. לפני שאתם רוכשים עציץ חדש למשרד, דאגו לכיסא מנהלים מתאים. כיסא המנהלים המתאים הוא על פי רוב כיסא אורתופדי שמותאם למבנה הגוף של היושב עליו.

לקטלוג המלא

יתרונות של כסאות מנהלים

רבים תוהים האם כיסא מנהלים באמת שווה את הכסף שמשקיעים בו. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם להבין מדוע לא מומלץ להתפשר כשבאים לקנות כיסא למשרד:

  • מניעת כאבים – השקעה כספית בכיסא אורתופדי טוב תחסוך מכם כאבי גב והליכה לרופאים מומחים. כיסא בעל משענת מרופדת חזקה, מנגנון המאפשר לכוון אותו בהתאם לגובה השולחן ומשענות לידיים הוא כיסא מנהלים שמסוגל לתמוך בגופכם גם לאחר 8 שעות של ישיבה ממושכת.
  • הגברת תפוקת העבודה – לא רבים שמים לב לכך, אך הצורה שבה אנו יושבים משפיעה על תפקודנו במהלך היום. כיסא בלתי נוח גורם לעצבנות ועייפות ובסופו של דבר עלול לפגוע במידת הריכוז של היושב עליו. כיסא אורתופדי איכותי התומך בגב ובאזור האגן, לעומת זאת, מאפשר למנהל להתרכז בעבודה הרבה שהוא צריך לסיים עד סוף היום.
  • בחירה מגוונת – קיימים סוגים שונים של כיסאות מנהלים שיכולים לקלוע לטעמו האישי של כל אחד. המנהלים רוצים לשמור על מראה ייחודי וייצוגי של המשרד שלהם, ולכן הם יכולים לבחור את הכיסא המתאים להם ביותר: כיסא מנהלים מעור, כיסא העשוי מחומרים ממוחזרים למנהל שאוהב טבע, כיסא בעל עיצוב אסטטי מיוחד ועוד.

כסאות מנהלים של אופיס דיזיין – איכות חסרת פשרות

בחברת אופיס דיזיין קיימים כיסאות מנהלים מסוגים שונים הנתונים לבחירת הלקוח. בעזרתו של צוות העובדים המקצועי של אפיס דיזיין תוכלו לשבת על מספר כיסאות מנהלים, לבחון אותם מקרוב ולבחור את הכיסא המתאים לכם ביותר. מלבד כיסאות מנהלים, מציעה החברה ציוד משרדי מגוון הכולל כיסאות מזכירה, כיסאות אורח לישיבות, כיסאות לתלמידים וסטודנטים, ארונות ושולחנות משרדיים ואף פינות המתנה המתאימות במיוחד לבעלי מקצוע כמו רופאי שיניים או ספרים.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים