כסאות מנהלים מחיר משתלם

כסאות מנהלים הם חלק משמעותי בעיצוב נכון של כל משרד ומשרד. רבים חושבים שריהוט משרדי כולל, לרוב, עיצוב דלפק הקבלה וחדרי הישיבות. עם זאת, החללים בהם יושבים העובדים מדי יום, ובמיוחד אלו בעלי הדרג הבכיר בחברה, מבצעים את משימותיהם השונות בישיבה. בהתאם לכך, על הכיסאות עליהם הם יושבים להיות נוחים, כמו גם ייצוגיים במידה והם משוחחים עם לקוחות.

 

כיצד לבחור כסאות מנהלים?

כשם שלמזכירות, הלקוחות ועובדי החברה זקוקים לכסאות, כך גם מנהלי החברה ועובדיה הבכירים. על כסא מנהלים שישרת אותם נאמנה להיות נוח ומרשים. על מנת לבחור את כסא המנהלים המתאים, רצוי שיכלול את המרכיבים הבאים:

  • משענת לגב שתתמוך בשרירים השונים שבאזור זה. משענת איכותית ותומכת מסייעת ליום עבודה פרודוקטיבי ולשמירה על גוף בריא.
  • ישנם עובדים שאינם מתפשרים על בריאותם, ובחורים בכסא מנהלים בעל משענת ראש. מדובר, ללא ספק, בהחלטה נבונה המעניקה תמיכה נוספת לגוף בכלל, ולשרירי הצוואר בפרט.
  • מומלץ שכסא המנהלים יכלול מנגנון סינכרוני: באמצעות מנגנון זה ניתן יהיה לכוון את עוצמת הנדנוד של הכסא בהתאם לגובה והמשקל של האדם היושב בכסא זה.
  • על כסאות אלו גם לכלול משענת לידיים, כדי להעניק להן מנוחה ונוחות כמו גם יציבות בזמן הישיבה.

לצד פרמטרים שונים אלו, חשוב גם להתמקד בפרט נוסף: בחירת הריפוד של כסא המנהלים. בין אם ברצונכם בריפוד אחיד למשענת הגב ולמושב, ובין אם ברצונכם בשני סוגים שונים של ריפוד – מומלץ להקדיש לכך מחשב. סוגי הריפוד כוללים, למשל, את הבחירה הקלאסית – עור אמתי או דמוי החומר, כמו גם מושב רשת מיוחדת.

 

לשדר הצלחה עם כסא המנהלים

עולם הריהוט המשרדי הוא עולם ומלואו, והוא כולל בתוכו סוגים שונים של כסאות המיועדים לעובדים ולסוגי עבודה שונים. כאשר מדובר בכסאות למנהלים, ישנם פרמטרים שונים שיכולים לסייע בבחירת הכסא המתאים. בזכות המבחר הרחב שקיים אצל אופיס דיזיין – תמצאו את הכסא המושלם.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים