כסאות בר: אילו סוגים קיימים?

היבט מרכזי בכל משרד הוא הריהוט שבו. כסאות בר, בהתאם, מהווים היבט עיצובי חשוב בחזון האסתטי אותו מעוניינים להעביר מנהלי החברה. מעוניינים לשדרג את דלפק הקבלה עם כסאות מיוחדים? אולי המטבחון שלכם זקוק לשדרוג? בשנים האחרונות נוספו טרנדים עיצוביים רבים גם בעולם הריהוט המרתק – וכסאות בר הם חלק בלתי נפרד מהמהפכה הזו.

 

מתלבטים באיזה כיסא לבחור? בואו נסקור בקצרה, חלק מסוגי כסאות בר מומלצים:

כסאות בבר מתכווננים: בין אם אתם גבוהים או נמוכים, בחירה בכיסאות אלו היא מומלצת. מדוע? על מעמד הכיסא מתלבש מעגל או ריבוע – בהתאם לעיצוב, באמצעותו תוכלו להנמיך או להעלות את מושב הכיסא בהתאם לרצונכם. כמובן שזהו איננו אלמנט העיצוב היחידי, וניתן לבחור בכיסאות בר מתכווננים עם מושבי עור או פלסטיק. במילים אחרות, סגנונות עיצובים עמם תוכלו לשבת בנוחות, ובהתאם לגובה שלכם – ללא כל בושה.

כסאות בר מעץ: בבואכם לעצב את המשרד, בחירה בכיסאות בר עשויים עץ היא בחירה מיוחדת, המעניקה לחלל המשרד מראה ביתי. רבים מכם יופתעו מהרעיון של שימוש בכיסאות בר אלו במשרדים, הרי רואים אותם, לרוב, בבתי קפה אינטימיים או במסעדות כפריות איטלקיות – אך טעות בידיכם! משרדים רבים המעוניינים להוסיף אסתטיקה ביתית שתיצור אווירה נעימה בין עובדי החברה מחליטים – ובצדק – להוסיף כסאות בר שהורכבו מעץ, ובכך לייחד את מראה החללים אחרת ממשרדים אחרים. אם אתם תוהים אם כסאות אלו נוחים – התשובה היא בהחלט כן, ועיצוב המושב והגב יסייעו לישיבה מהנה.

כיסאות בר עשויים מתכת: כסאות אלו נמצאים בשימוש רב, וזאת בשל החומר ממנו הם מורכבים. למרות העיצוב הפשוט והנקי, אל תתנו לפשטות זו להטעות אתכם – כיסא בר ממתכת ישרת אתכם נאמנה ולשנים ארוכות. כמובן שניתן להזמין כיסא זה בגבהים שונים ועם מושב מרופד – עובדה שתאפשר ישיבה נוחה.

 

ליהנות מכסא משעשע – גם ביום עבודה

ריהוט משרדי לא צריך להיות משעמם ורגיל. רוצים לקנות כסאות בר למשרד? אצל אופיס דיזיין תמצאו את הכיסאות המיוחדים ביותר.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים