כיסא מנהלים אורטופדי

בין אם מדובר בעבודה מול המחשב, ישיבה ממושכת מול לקוח חדש, או ישיבה בחדר ההמתנה של החברה – כדי שנהנה מהישיבה, חשוב שכיסאות אלו יהיו נוחים. כיסא מנהלים אורטופדי מיועד לישיבה ממושכת; ישיבה עמה מנהלים או עובדים רמי דרג אחרים נאלצים להתמודד. מעוניינים בכיסא שיקל על הישיבה שלכם? מומלץ להתייעץ עם אופיס דיזיין.

 

כיסא מנהלים אורטופדי: מהם הפרמטרים החשובים?

לשבת על כיסא מעוצב זו, ללא ספק, חוויה מיוחדת. עם זאת, כאשר אנו מבלים את יומנו מול המחשבים או בעריכת חוזים, על כסאות אלו להיות לא רק יוקרתיים ואסתטיים – אלא גם נוחים ואורטופדיים. ישנם מספר היבטים משמעותיים בעת בחירת כיסא מנהלים ראוי ונוח. נבחן, כעת, את חלקם:

חומרי גלם – ריפוד הכיסא משפיע רבות על ישיבה על כסאות, במיוחד כאשר מדובר ביום עבודה בן 8 שעות. למה הכוונה? בין אם הריפוד יהיה מעור אמתי או דמוי עור, סינטטי או בד או אפילו רשת, לכל אחד מחומרי גלם אלו ישנה השפעה ישירה על איכות הישיבה, כמו גם האם יהיה לנו חם בעת הישיבה עליהם.

עמידה בתו התקן – כיסא מנהלים, ובמיוחד כזה המתיימר להיות אורטופדי, נושא חשיבות עצומה לבריאות הגב והכתפיים שלנו. כדי להקל על הישיבה הממושכת שלנו, על כסאות אורטופדיים לאזן מספר היבטים במקביל – בין אם מדובר בנשיאת משקל הגוף שלנו או אלמנטים אחרים. בהתאם, חשוב לוודא האם הכיסא אכן עמד בשלל מבחני העמידות והבטיחות הנדרשים.

מפרט הכיסא – כיסא מנהלים, בדומה למוצרי צריכה אחרים, כולל מפרט המציג את המאפיינים ההכרחיים לישיבה בריאה ונוחה. מה הם כוללים? בין אם מדובר בתומך לגב העליון והתחתון, מנגנון לכוונון המושב ואף משענת לידיים, לצוואר ולראש – על כולם להופיע במפרט.

 

לשמור על הבריאות עם כיסא מנהלים איכותי

כדי ליהנות מישיבה על כיסא לאורך יום עבודה נוסף – ולשרוד אותו בהצלחה, מומלץ לבחור בכיסא מנהלים אורטופדי. מבחר כיסאות מרשים מסוג זה אפשר למצוא אצל אופיס דיזיין – מוזמנים להתרשם!

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים