וילונות גלילה

וילונות גלילה נפוצים בעיקר במשרדים ובחברות ההייטק, אך ניתן למצוא אותם בבתים פרטיים. מדובר בווילונות שהם למעשה מסך בד, וילונות הנגללים כלפי מעלה. הם מבודדים אור ואבק, ולכן הם נפוצים בעיקר במשרדים שבהם צריך להחשיך את החדר באמצע היום כדי להעביר מצגת. הווילונות מגיעים בסוגים שונים ובצבעים מגוונים כגון ורוד, לבן, אפור, סגול, תכלת או ירוק.

סוגי וילונות גלילה

 אלה הסוגים השונים של וילונות הגלילה הקיימים בשוק:

  • וילונות האפלה – וילונות גלילה מסוג זה מתאימים למצבים שבהם יש צורך להאפיל חדר באמצע היום. הם יכולים להתאים לבית שבו נוהגים הדיירים לישון שנת צהריים, והם מעוניינים להאפיל את החדר. הם יכולים להתאים גם לחדרי הרצאות שבהם יש צורך להאפיל את החדר.
  • וילון הצללה – וילון מסוג זה אינו אוטם לחלוטין את האור בחדר בצהרי היום, אלא מבצע הצללה. הווילון מתאים למי שאינו מעוניין לאטום את חדירתו של האור לחלוטין.
  • וילון רשתות – גם הווילון הזה אוטם חלקית את קרני האור ומאפשר מצד אחד לראות את הנוף הנשקף מהחלון, ומצד שני מספק לדייר הבית את הפרטיות הנחוצה לו.
  • וילונות זברה – וילונות גלילה מיוחדים אלה מאפשרים למעשה משחק של אור וצל מכיוון שהמבנה שלהם משלב פסים שקופים ופסים אטומים. הווילונות מגיעים גם בהדפסים שונים.
  • מנגנוני הווילונות – מנגנוני הווילון מחולקים לשניים: מנגנון ידני ומנגנון חשמלי. המנגנון הידני הוא בעצם שרשרת שהותקנה בצדי הווילון שניתן להזיז בהתאם לצורך. המנגנון החשמלי כולל מנוע חשמלי שניתן לשלוט בו בעזרת שלט רחוק או שלט המחובר לווילון.

מעבר לקטלוג הוילונות המלא

אופיס דיזיין – להתאים את הווילון הגלילה לחדר

חברת הרהיטים אופיס דיזיין מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום הריהוט וביניהם גם מספקת לכל המעוניין בכך וילונות גלילה. הצוות של החברה יודע עד כמה חשובים לכם הפרטיות, העיצוב והשליטה על האור והצל בחדר, ולכן מוכנים להתאים עבורכם את הווילונות השונים. אופיס דיזיין מציעה ללקוחותיה לא רק וילונות, אלא גם מגוון רחב של ריהוט משרדי הכולל כיסאות משרדיים המותאמים לישיבה ארוכה – שעות על גבי שעות – מבלי לפגוע בבריאות, כורסאות לחדרי המתנה עבור בעלי עסקים פרטיים, ארונות משרדיים וכדומה.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים