וילונות גלילה מחיר משתלם

במדינה חמה כמו ישראל, שימוש במוצרים פרקטיים כמו וילונות הם הכרחיים. וילונות גלילה, למשל, הם אחד מסוגי הווילונות הנפוצים ביותר, משום שהם לא רק תורמים להצללה של החדר, אלא גם תורמים רבות למראה מודרני, מוקפד וסולידי – בין אם מדובר בבית או בעסק.

 

היתרונות הרבים של וילונות גלילה

פתיחת וילון הגלילה וסגירתו מתבצעת על בסיס הגלילה עצמה. במילים אחרות, בזכות מנגנון קפיצי – אליו מתחבר מוט, ניתן להשתמש בווילון זה ולהסיט אותו בהתאם לעוצמת האור המגיעה מבחוץ. לצד השימוש הנוח בווילונות גלילה, ישנם היבטים רבים אשר הופכים ריהוט זה למומלץ. נסקור, כעת, את חלקם:

  • היבט עיצובי: לצד ההצללה שווילונות אלו יוצרים, העיצוב של הווילונות מהווה יתרון חשוב נוסף. למה הכוונה? בשונה מווילונות הפועלים על מסילה, את וילונות הגלילה ניתן למתוח וליישר לאורכו של החלון. בהתאם לכך, השימוש בבד הוא מינימלי ומשמש אך ורק בתור מסך. עיצוב מינימליסטי זה הוא בהחלט מועדף על מגוון עסקים המעוניינים בקו עיצובי מודרני ומוקפד.
  • הפונקציונליות של הווילונות: אחת הסיבות לפופולריות של וילונות גלילה כוללות, למשל, את עובדת היותם של וילונות אלו כפונקציונליים. למה הכוונה? משום שהם עמידים בפני רטיבות, ניתן להתקין וילונות אלו במטבח ובחדר האמבטיה. בנוסף, אין צורך להשקיע זמן רב בניקיון הווילונות, משום שבעזרת מטלית ומים ניתן להסיר לכלוך מווילונות אלו.
  • בד גלילה: בדי ההצללה בהשם משתמשים לצורך הכנת וילונות הגלילה הם רבים. במקביל, חשוב לציין שבדים אלו אינם אטומים לחלוטין ומאפשרים הארה במידת מה – כך שאין ממה לדאוג, לא תנסו לחפש את דרככם בחשכה.

 

הצללה של האור – ליום עבודה יעיל

בין אם אתם רוצים לישון עד מאוחר, או לעבוד בנוחות כאשר השמש לא מפריעה לכם, רכישת וילונות יסייעו לכם בכך – ואף יוסיפו טאץ' עיצובי מיוחד. מעוניינים בווילונות גלילה? צרו קשר עם אופיס דיזיין ותתרשמו מהמבחר המרשים שלהם.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים