וילון ונציאני

זקוקים להצללה במשרד אבל שוברים את הראש איך לעשות זאת? בעזרת וילון ונציאני תמצאו את פתרון ההצללה שיכסה כל חלון – ויוסיף את הטאץ' העיצובי לו חלל המשרד שלכם זקוק. וילון מסוג זה לא רק יעניק מראה קלאסי אלא הוא גם נוח לשימוש. מעוניינים בהצללה של החלון אך מתלבטים באיזה סוג וילון לקנות? מגוון הווילונות הוונציאנים של אופיס דיזיין יעצבו כל חדר בבית שלכם ויעניקו שליטה מוחלטת בכמויות האור הנכנסות.

וילון ונציאני

סוגי שונים של וילון ונציאני

בין אם אתם מעוניינים בווילונות ונציאנים בעיצוב מודרני או קלאסי, שימוש ווילונות אלו יסייעו לכם בוויסות האור בחדרים השונים: החל מחשיכה מוחלטת בשעות הלילה או הבוקר המוקדם, ועד לפתיחת השלבים של הווילון לכניסתו של האור בשעות הצהריים – האפשרויות העומדות לבחירתכם הן רבות. נבדוק, כעת, אילו סוגי וילונות ונציאנים קיימים:

וילון ונציאני עשוי עץ – מתחברים לסגנון כפרי? ובכן, כדי להשלים את המראה של המשרד בהתאם לכך, הפתרון המושלם הוא עיצוב החלונות עם וילונות ונציאנים עשויים עץ. וילונות מסוג זה מהווים שילוב עדין בין הרפפות המודרניות לבין השימוש בעץ הכפרי והטבעי.

וילון ונציאני מוקצף – אם אתם מעוניינים בווילון ונציאני עם מראה של עץ, מבלי לפגוע בעצים ולכרות אותם – וילון מסוג זה הוא אלטרנטיבה מומלצת. בווילון ונציאני מוקצף הכוונה לווילון דמוי עץ המורכב מפוליסטירן. הפוליסטירן נחשב לחומר חזק ואף נוח לתחזק ולנקות אותו – כך שווילון מסוג זה הוא בחירה נכונה.

וילון ונציאני מאלומיניום – וילון ונציאני הוא, ללא ספק, בחירה מעולה לכיסוי חלונות שיאפשרו, במקביל, את אוורורו של החדר. היתרון של וילון ונציאני עשוי אלומיניום הוא העיצוב הקלאסי והייצוגי שהוא מעניק לבתי עסק שונים. בין אם מדובר במשרד עורכי דין או קליניקה של רופאים – וילון מסוג זה יעניק למשרדים אלו עיצוב מוקפד, תוך וויסות אופטימלי של האור הנכנס מחוץ לחלון. במקביל, חשוב לדעת שנוח לתחזק חלונות אלו, והם אף יחזיקו מעמד לטווח ארוך.

 

להכניס את האור

בין אם אתם נהנים מכניסתן של קרני השמש לאורך היום, ובין אם זקוקים למעט אפלה בחדר – הווילונות הוונציאנים של אופיס דיזיין יסייעו לכם.

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים