וילון ונציאני

וילונות הם דרך טובה לקשט ולעטר את החדר. הווילונות מוסיפים צבע וחיים לחדר ומעניקים אווירה ביתית ונינוחה. זאת הסיבה שמנהלים רבים משלבים וילונות גם במשרדים. וילון ויניצאני הוא אחד הווילונות הנפוצים ביותר. וילון מסוג זה הוא וילון תריסים, והוא עשוי מחומרים שונים. הווילונות משמשים לא רק ליופי, אלא גם להצללה והגנה מפני קרניה החודרניות של השמש. הווילונות מגיעים בשלל צבעים והם עשויים מחומרים שונים כמו תריסים או בדים.

סוגים שונים של וילון ונציאני

קיימים וילונות ויניצאניים מסוגים שונים, ולכל וילון ייחודיות משלו:

  • וילונות העשויים מעץ – שילוב העץ בווילון הוויניצאני מעניק לווילון מראה טבעי ונקי. וילון מסוג זה קל לניקוי, הוא אינו מעלה חלודה ועמיד מפני פגעי הטבע. הווילון מגיע במגוון רחב של צבעים. וילון זה מתאים במיוחד לבית המעוצב בסגנון כפרי או למשרד מרווח שיש בו עציצים גדולים וירוקים, מכיוון שהווילון משתלב היטב עם עיצובים מן הטבע.
  • וילונות אלומיניום – וילון ויניצאני העשוי מאלומיניום נפוץ במשרדים ובבנייני מגורים. ייחודיותו של הווילון הוא בכך שהוא מאפשר לאוורר את החדר ולשלוט על רמת קרני השמש והאור החודר אל החלל. וילונות אלה מתאימים במיוחד למקומות שמצטבר בהם אבק רב או מקומות שיש צורך לאוורר, בשל יכולתו של וילון האלומיניום לשמור על אוורור ואוויר נקי.
  • וילונות ויניציאניים מוקצפים – אלה וילונות שעשויים מחומר הנקרא פוליסטירן, שהוא חומר עמיד מים הדומה במראהו לעץ. הרהיטים מתאימים לשילובי עיצוב שונים, והם מגיעים במגוון צבעים. בשל הגמישות בעיצוב, הווילונות מתאימים הן לבית והן למשרד.

אופיס דיזיין – המקום הנכון לרכוש וילון ויניצאני

חברת אופיס דיזיין מציעה סוגי וילונות שונים להצללה כמו וילון ויניצאני. הצוות המומחה יעזור לכם בבחירת הווילון המתאים לבית או למשרד ויציג בפניכם את יתרונותיו ומאפייניו השונים של כל וילון ווילון. תוכלו לבחון בעצמכם את הווילונות השונים ולהחליט אילו מהם מתאימים לחדר שלכם, וכן להתרשם מהמידע שיש באתר של אופיס דיזיין בנושא זה. העובדים של החברה עומדים לשירותכם בכל עת, גם כדי לעזור לכם לבחור רהיטים שונים למשרד כמו שולחנות משרדיים, ארונות, כיסאות מנהל, כיסאות מזכירה, כיסאות אורח, כורסאות המתנה לחדרי המתנה וכדומה.

וילון ונציאני

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים