דלפק קבלה

חשיבותו של דלפק קבלה מבחינה עיצובית ברורה לכל מי שמתכנן את המשרד שלו עם הפנים ללקוח ועם הרצון להשאיר רושם ראשוני טוב. הדלפק שבו יושבת פקידת הקבלה, או המאבטח, או כל מי שתפקידו לקבל את פני הקהל ולהדריך אותו במבוך המסדרונות והחדרים, הוא המקום שבו מקבלים גם רושם ראשוני על החברה. העיצוב של הדלפק חייב להתאים בראש ובראשונה לחדר הקבלה עצמו, שהוא בדרך כלל אלגנטי או צעיר ושובב, קופצני או מאופק, תזזיתי או סולידי, כל אלה מצטיירים מחדר הקבלה שלכם, מדלפק הקבלה שאתם מציבים בו והעיצוב המיוחד שתבחרו לו כדי להקביל את פני הלקוחות והעמיתים שלכם שמגיעים אליכם.

מעבר לקטלוג דלפי הקבלה

חשיבות התכנון של דלפק קבלה – עקרונות

  • כשמתכננים דלפק לקבלת קהל יש להחליט מראש אם מדובר בדלפק בגובה שולחן רגיל, או דלפק עם הגבה שעליה אפשר להישען כמו בכל משרד רשמי שבו יש חציצה ברורה בין האנשים לבין עובדי המשרד.
  • רוחב הדלפק וגודלו תלויים באופי העסק והחברה ועד כמה הקהל צובא על הדלפק או פשוט נכנס מדי פעם ונזקק לליווי ולהכוונה בדרך למשרד שנחוץ לו.
  • חציצה נוספת – זכרו כי יש דלפקי קבלה שזקוקים גם לחציצה של מחיצת זכוכית עם אשנב קבלה.
  • התאמה אישית – יכול להיות שתזדקקו לדלפק שיעוצב לפי הדרישות שלכם, כעמדת עבודה מגוונת לפקידת קבלה שהיא גם מרכזנית וגם מנתבת קהל בשיחות.
  • בחירת החברה המשווקת – מכיוון שהדלפק כולל הכל, מומלץ למצוא חברה של ריהוט משרדי שמכירה ויודעת כיצד להציע לכם דלפקים שעשויים להתאים לכל מטרה ולכל סגנון עיצובי.

דלפקי קבלה בנויים בהיגיון עסקי

חברת אופיס דיזיין היא חברה שההתמחות שלה היא ריהוט משרדי שבנוי ומעוצב לא רק לפי עקרונות ארגונומיים שמקלים על העבודה לאורך זמן במשרד. היא גם מתאימה סגנונות עיצוב שונים לטעמי הבעלים, ומציעה פתרונות שעונים בצורה הגיונית לעסק שמבקש להציב דלפק שיציע רושם ראשוני מכובד, יציע עמדת עבודה נוחה למי שנמצא לידו שעות רבות, וגם ישמש כרטיס הכניסה של לקוחות ועובדים למקום בכל בוקר. אופיס דיזיין מציעה לכם ייעוץ מסור ומקצועי, שלוקח בחשבון את כל הצרכים שלכם. הניסיון הרב שצברו בתחום זה יפתיע אתכם במה שנחוץ לכם וטרם חשבתם עליו בעצמכם.

 

מדידות אצלכם ללא עלות וללא התחייבות
רוצים שנגיע?


לחץ פה!
חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים